BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ova dionica se ruši na što manjem prometu što više, ja reskiram pa što bude.

Agram / Agrokor su razne repo kombinacije i to možete ignorirati, nema tu nikakvih kupoprodaja dionica

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Pa u ovom nema ništa lošeg, cijena nikad povoljnija, to je kao vratina nekad si kupovao po 37 Kn, a sad se more i po 15 Kn.
Rezultati firme nikad bolji, odnosno priznanja sve viša, izvoz sve veći, a došel bu jednog dana i financijski izvještaj kak spada.
A kaj bumo mi mali od tog imali, nikaj kak i do sad.
Ja se nebum još zaletil treba mi svaka kuna kak i ovim kaj to prodajeju.
Pozdrav svim dioničarima posebno ovim velikima kaj su tak milostivi pa nam daju tak jeftino da i mi budemo investitori i da moremo upravljati sa tak velikom firmom kak je Belje, odnosno moremo dobiti glasa, a nas se i onako nebu slušalo.

Nitko ne kometira jučerašnje rušenje od 10% na 17 kn?!
Čemu je netko rasipao 5.000 kom (od čega pola po 17 kn)?!
Ovdje više ništa nije jasno!

Vidjet ćemo do kada će cijena dionica Belja padati!!!
Problem će nastati ako dođe do daljnje-ih dokapitalizacija i daljnjeg razvodnjavanja!
Uvijek sam naglašavao(od razina 85 i više kuna)da društvo koje gomila gubitke duži niz godina,koje ne isplaćuje dividende i gdje većinski vlasnik drži sve “konce u rukama” neće i ne može dobro kotirati niti na burzi!
Ne vidim da se išta mijenja na bolje,naprotiv,imamo ogroman broj novih dionica(a gubitci se i dalje gomilaju)!
No,vrijeme će pokazati gdje je dno i stvarne namjere vlasnika!
Pozdrav


Nitko ne kometira jučerašnje rušenje od 10% na 17 kn?!
Čemu je netko rasipao 5.000 kom (od čega pola po 17 kn)?!
Ovdje više ništa nije jasno!

Izvjesce je blizu, mozda netko zna sto drugi ne…. nadam se da to nije razlog ali..

A i CERP stalno otpusta dionice, evo ih na ispod 100000, jos prije neki tjedan su imali preko 107000… mozda je i to razlog, netko dobio dionice, treba mu novac i ide hitna prodaja…..


A i CERP stalno otpusta dionice, evo ih na ispod 100000, jos prije neki tjedan su imali preko 107000… mozda je i to razlog, netko dobio dionice, treba mu novac i ide hitna prodaja…..

kod CERP-a do sada na svim dionicama koje su prodavali,uvijek najpovoljnija cijena, njima svaka cijena odgovara, jer ih nisu platili svojim novcem, možda je i njih gazda splašio da će dobiti samo 1kn, pa sada prodaju u interesu države po 17x većoj cijeni

60-30-15 .skaliranje ,ostalo je trla baba lan….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

8. CERP/REPUBLIKA HRVATSKA 99.690 1,21% – 4191


8. CERP/REPUBLIKA HRVATSKA 99.690 1,21% – 4191

Mislim da prodaja od strane CERP-a nema baš nikakav ili ima minoran utjecaj na cijenu dionice !!!
Poslovanje je samo bitno i odnos većinskog vlasnika prema malim dioničarima!!!

to je i moje misljenje da je cijena dionice je tu zbog samog poslovanja da pored toliko ulaganja stvaraju sve veci minus ja bi se upitao dali uopce i sta radim sa takvom firmom ovdje riba smrdi od glave

New Report

Close