BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Postovani forumasi zelio bih cuti vase cijenjeno misljenje (procjenu) o cijeni ove dionice u narednom razdoblju od 2-5g! Unaprijed se zahvaljujem na Vasm konstruktivnim komentarima i misljenjima!

Ko visoko leti nisko pada

2 godine 4 znamenke, 4 godine 4 znamenke…sad, oce li prva pocinjati sa istim brojem…ne znam…[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Svidja mi se broj znamenaka, samo me zanima da li postoji temelj za tako nesto ili je to, kolega Dejavue, samo Vasa osobna procjena (citaj zelja)!?

Ko visoko leti nisko pada

Graf za sutra.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Svidja mi se broj znamenaka, samo me zanima da li postoji temelj za tako nesto ili je to, kolega Dejavue, samo Vasa osobna procjena (citaj zelja)!?

Ne kolega. Prisjetite se tko je gazda, imate na ovom topicu na x mjesta koliko je gazda upucalo love i koliko jos misli i sto misli. Potom pogledajte cijene dionica ostalih njegovih firmi (KNZM, ZVZD, JMNC) i zakljucak se namece sam po sebi.


2 godine 4 znamenke, 4 godine 4 znamenke…sad, oce li prva pocinjati sa istim brojem…ne znam…[smiley11]

hah hahahah

jedan od najjačih upisa moram priznati …
iako bih ja napisao 1 godina 4, znamenke …

I love the Smell of Profits in the Morning


Svidja mi se broj znamenaka, samo me zanima da li postoji temelj za tako nesto ili je to, kolega Dejavue, samo Vasa osobna procjena (citaj zelja)!?

Todi je jednostavan čovjek.
Dakle… godina dana… i ja kažem… 4 znamenke.

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

Izaslo izvjesce na VSE

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Izaslo izvjesce na VSE

Na ZSE zeko!

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

Mauricije je to već objavio u petak.U kunu.

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Ispricavam se nisam u toku bio ovih dana[smiley5]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Mauricije je to već objavio u petak.U kunu.

Ja nikad ne lažem, možda ponekad ne govorim istinu. [smiley1]

Povećana dugotrajna imovina, ali i ukupne obveze.

Dobit kvartala više od 5 milijuna.

D) Promjene u zalihama gotovih proizvoda i nedovršene proizvodnje: -96 milijuna

Ako netko iskusniji s bilancom može malo tu stavku objasniti.

New Report

Close