BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

VI imate utjecaja na dioničare, jer od vašeg jučerašnjeg posta podebljala se kupnja i počelo se skidati s prodaje.

Evo zanimljive teme za diplomski ili magistarski rad na Ekonomskom fakultetu ili na Filozofskom (Psihologija) – koliki je utjecaj pisanja na forumima kod donošenja odluka za trgovanje na burzi. Ako to već nije netko detaljnije istražio.

Pa ja sam pola dionica kupio temeljem ovog foruma,hvala Bogu da postoji ovako nesto u hrvatskoj,gdje transparentno mozes citati pro i contra te odluciti o kupovini

kad izlaze rezultati?

http://zse.hr/default.aspx?id=62023
opet lova odlazi iz firme.
OK, možda jednog dana prodaju cijelu firmu.
Projektgradnja je malo živnula. Radili su novu tvornicu za energetske pločice u Novoj Gradišci i studentske domove u Zagrebu.

promet nikakav. ili se čekaju rezultati ili su ulagači prepoznali bolje prilike. vrijeme će pokazati. ovdje očito trebaju jaki živci….

Ulagači su prepoznali da je bolje vrabac u ruci nego golub na grani.
Svaka kuna više vrijedi na računu tekućem nego dionica Belja u trezoru.

Naravno kolega titi kad se u na ovoj burzi moze malvezirati i manipuilrati kako god hoce, a nadlezne institucije ne rade nista…. glavno da drzava uredno subvencionira firme koje konstatno izbacuju negativna izvjesca…. ma koga to briga nisu njihovi novci…

Je ste li primijetili da Belje ima jednog stalnog magarca koji izbacuje po 24 zuba naloge pokušavajući srušiti temelje ove dionice.
Mislim da je to jako važan podatak, jeste li primijetili da taj isti magarac prati svog gazdu Đuru i da je to isto jako važan podatak kako bi ga kasnije napustio.
Kad sve to sagledam onda vidim da to nema veze sa magarcem već sa konjem, lijepi pozdrav.

Kolega Titi, upravo si magarcima prozvao pojedine radnike Belja koji privređuju tamo svoju plaću, a koji su tu količinu dionica dobili kroz sustav ESOP-a od CERPA.

Koliko ja znam tih tvojih “magaraca” ima oko 800.

La vita e bella!

Kolega Posejdon kriva ti je percepcija vezana uz magarce, mislim da broj od 24 zuba nema veze nikakve sa radnicima Belja ni sa glavnim gazdom, nego sa nekima koji su dno dna, i zato te molim da ne skrećeš moje misli na krivi trag.
Ne bacaju radnici u dogovoru 24 zuba, ni gazda, to je smiješno ti koji u dogovoru to rade cilj im je samo jedno. Manipulacija tržištem i osobna korist, a to je naglašavao i gazda prije 5 godina, pozdrav.

Tako je, Toda je prije 5 godina pričao da Belje i ostale neke njegove dionice vrijede puno više ali da netko manipulira burzom. Čak je prijetio i delistiranjem. Iako svatko kupi i proda po koliko hoće, po meni problem je samo Cerp.

New Report

Close