BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Oko 150 kn čini mi se.

Ivestitore, moja ocekivanja su slicna tvojima, s tim da ocekujem i rast prihoda u 2Q. Naime, u 1Q su imali visok porast zaliha, pretpostavljam da ih nisu napravili da im stoje vec ce se to sad prodati

Uspoređujući Q1 2014 i 2015 zalihe su pale nekih 6% što je manje od pada prihoda (22%) u istim razdobljima, što je dobar signal.

S obzirom da su troskovi sirovina visi nego u 1q 2014, pretpostavio sam da su i proizveli vise nego u 1q 2014. S ozirom da su proizvelo vise, nije logicno da su prodali toliko manje. Zbog toga sam pretpostavio da je pad prihoda od 22% samo privremen, tj. mozda su neki veliki kupci povukli robu tjedan ili dva kasnije.

Imam parsto dionica (prosjek oko 36 kn) i moram priznati da me živo interesira polugodišnje izvješće jer sam očekivanja da bi konačno trebali ostvariti (i prikazati) pozitivnije rezultate poslovanja.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Cerp danas otpustio 5600 dionica-ima tome kraja?

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]


Cerp danas otpustio 5600 dionica-ima tome kraja?

ima, još 162.657 komada

Ignore: KressoM, delux

Ovo podsjeća na kipanje KD-a na KORF-u na 22 kune…..Malo je njih kupovalo….

počelo je iskipavanje, bit će da je netko već saznao rezultate?

Ignore: KressoM, delux

Gubitak -35.106.668kn

Samo mi nije jasno kako!?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Drastični pad prihoda od prodaje…
Svi kod Todexa imaju rast prihoda osim Belja. Nevjerovatno.

La vita e bella!

Avax je navijao na kupnju, gdje je sad?

New Report

Close