BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


tenkista: ” Sorry, gdje si ti vidio izvješće, da ne zavaravamo ljude. Ja ga ne vidim na ZSE. ” Nećeš vjerovati, prišapnuo mi Todorić. [smiley2]

Koji[smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Ne smim reći. Ali nije lijep. Pogađaš?


Ne smim reći. Ali nije lijep. Pogađaš?

Martina[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Martina[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Jao, kakvo mišljenje imaš o toj ženici? Malo si me razočarao. [smiley2]

Ljudi,ozbiljnosti molim dok se vraćamo na 350 pa dalje…[smiley2]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


Dejavue: ” Martina[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2] ” Jao, kakvo mišljenje imaš o toj ženici? Malo si me razočarao. [smiley2]

Premrsava je, moj tip je Iva[smiley1][smiley1][smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Gric,gric i na 340kn smo još malo…[smiley1]

Novac je kisik burze!


Ljudi,ozbiljnosti molim dok se vraćamo na 350 pa dalje…[smiley2]

A ti si fakat neozbiljan! ne kaze se vracamo se na 350, nego se kaze idemo prema 500 (tako da se 400 lakse preskoci[smiley11])

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Premrsava je, moj tip je Iva[smiley1][smiley1][smiley1]

Tak izgledaš [smiley2].

Martina je lijepa kako god okreneš, a nije PBZ.

bakulaz:

Ljudi,ozbiljnosti molim dok se vraćamo na 350 pa dalje…[smiley2]

A ti si fakat neozbiljan! ne kaze se vracamo se na 350, nego se kaze idemo prema 500 (tako da se 400 lakse preskoci[smiley11])


Eto vidiš da vše :Nema vise potpisa i mudrih izreka :)[smiley2][smiley2][smiley2]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Stvarno je lijepo gledati kako se čisti Belje, evo sad još 400 komada nabrzinu. [smiley2]

Koliko je jos ostalo naloga na prodaji na 330?

Pretpostavka je majka svih zaj***

New Report

Close