BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovaj na kupnji 26 kN – 10 000 kom gura naivce na kupnju. Mene su tako navukli ali više neće

ne bih rekao da navlači, on je i dalje na kupnji i očito je da želi kupiti, samo mu nitko ne želi prodati toliku količinu. uostalom, adris će generirati veliku dodatnu količinu keša na burzi koji će se prelijevati na druge dionice, dio vjerojatno i u belje pa možda netko želi kupiti prije porasta cijene

Ignore: KressoM, delux

Nestao nalog s 10 000 komada s kupnje, znao sam da je laznjak.


Nestao nalog s 10 000 komada s kupnje, znao sam da je laznjak.

a po čemu je to lažnjak kad si mu u svakom trenutku mogao prodati na 26 kn čak 10.000 komada??! čekao je 2 dana i kad mu nitko nije prodao maknuo se

Ignore: KressoM, delux

Prije par dana nitko nije htio kupiti izmedju 25 i 26 kn, a sad odjednom svi zele preko 27?? A dogodilo se nije nista, jedan nalog od 260 tis kn. Ja nisam kratkorocni investitor pa mi ovakve oscilacije nisu previse vazne, ali stvarno je nelogicno.

Avax, takvi nalozi su bili i na 70 kN kad sam se i ja naivno gurao ispred njih pa ispao naivac.
Ne želim da drugi izgube svoj novac na ovoj dionici kao ja.

Svi smo izgubili na ovoj dionici..zato je ne prodajem..obecao sam sam sebi tek kad bude 100 kn..A kad ce to biti kad odluci gazda a do tada neka trune u portfelju..drzim je otpisanom do daljnjeg

udio Belja?

Hrvatska hrana preplavila police Mercatora

Hrvatska hrana preplavila police Mercatora

ulaskom Hrvatske u Europsku uniju i preuzimanjem Mercatora došlo je do čak četvorostrukog povećanja uvoza svježeg mesa iz Hrvatske. U istom razdoblju, i zbog istih razloga je povećan i uvoz mlijeka i mliječnih prerađevina za 25 posto, a zanimljivo je što je i uvoz šećera iz Hrvatske uzletje čak 2,3 puta

Nekad davno, kad je prvi put obajvljeno da je Agrokor zainteresiran za Mercator, cijena Belja i ostalih Agrokorovih dionica skocila je u nebo. I svaki put kad bi se spominjao Mercator ove bi dionice narasle vise od 10%. A onda je cijelo trziste palo i kad je Marcator zaista i preuzet, ove dionice nisu ni malo narasle. I sad kad dolaze dobre vijesti povezano sa Mercatorom, Belje i dalje ne reagira. Tj, onaj jucerasnji skok je vjerojatno rezultat insajderskog trgovanja onih koji su znali da ce ovaj clanak biti objavljen. Nekad bi na ovakvu vijest sve otislo 30% gore, sad ne moze ni 3%.

Hrvatska hrana preplavila police Mercatora

ulaskom Hrvatske u Europsku uniju i preuzimanjem Mercatora došlo je do čak četvorostrukog povećanja uvoza svježeg mesa iz Hrvatske. U istom razdoblju, i zbog istih razloga je povećan i uvoz mlijeka i mliječnih prerađevina za 25 posto, a zanimljivo je što je i uvoz šećera iz Hrvatske uzletje čak 2,3 puta

situacija za belje je sve bolja i bolja, ne znam što još dionica radi ispod 30 kn?? [emo_zacudjen]

Ignore: KressoM, delux

za probiti 30 kn treba skinuti samo oko 5800 komada, od toga je jedan nalog od 2900 komada na 28 kn i još jedan od 1300 komada na istoj cijeni, sve ostalo je sitniš. obzirom na sve bolje rezultate belja, očekujem da se ovo do 30 kn pobere u 1-2 poteza [emo_smijeh][emo_cool]

Ignore: KressoM, delux

@Avax
Pa zasto ne “poberete” do 30 kada je tako dobro?

New Report

Close