BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

10.000 komada na kupnji na 26 kn. što bi reć? zaokret?

Ignore: KressoM, delux

ma tko će više znat. sve je moguće na ovoj dionici

čini se da netko veći kupuje u zadnje vrijeme, bilo je već naloga i po 2000 komada i po 4000 komada koje su poklopili, a sad je došao i ovaj od 10.000 komada na 26 kn pa izgleda da se ipak netko velik uključio u kupnju dionica belja

Ignore: KressoM, delux

to bi bilo jako dobro! mislim da je i bilo vrijeme!

Ovaj na kupnji 26 kN – 10 000 kom gura naivce na kupnju. Mene su tako navukli ali više neće

Prodaj mu onda pa ga zahebi![emo_palacg]

Mene su tu dobro navukli lojtra, ti se sprdas a dobro, neka.

Pa ja sam kupovao preko 200 i preko 100 kn, zadnje preko 50. Još ima nade da tužba bude u našu korist, samo neka se promijeni vlast..i onaj Bajić ako ga još ima.

Ne volim kritizirati dionice..ali ova je najgora na burzi..ovakva dosadna ne postoji..gdje je Toda u igri ne ulazim vise nikad …A belje cu ostavit ako treba į 10 godina u portfelju..


Ne volim kritizirati dionice..ali ova je najgora na burzi..ovakva dosadna ne postoji..gdje je Toda u igri ne ulazim vise nikad …A belje cu ostavit ako treba į 10 godina u portfelju..
Ne znam kokiko Vama prijatelju treba do decme ali ja brojim dane do iste nisam naucio nista osim one narodne. Tko sa vragom tikve sadi o glavu mu se razbijaju.

Zanimljivo i na B seriji dionica ima pomaka
1.
AGROKOR D.D. (05937759187)
34.742.000 92,65 Osnovni račun
2.
AGRAM INVEST D.D. (19330941681)
2.758.000 7,35 Osnovni račun
Samo da se evidentira kao info

Iako znamo za poslovnu povezanost između Agrokora i Agrama (čitaj prebacivanje iz šupljeg u prazno), činjenica je da imamo sve više pokazatelja kako će Agrokor dionice Belja u svome vlasništvu koristiti kao zalog za vlastito financiranje ili financijranje nekog projekta pred Agrokorom (novo preuzimanje ili izlazak na stranu burzu.). Zato i dalje tvrdim da je prelazak praga od 95 % i istiskivanje malih dioničara sasvim ne-izvjestan scenarij.

La vita e bella!

New Report

Close