BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izvjesca su njegova igra. Njegove dionice bas nisu pozeljne jer izigra dionicare kako hoce

Koliko znam, trenutno ne može ponuditi tromjesječni prosjek nego cijenu po kojoj je kupio zadnje dionice, dakle 40 kn. Mislim da to traje godinu dana od zadnje kupnje.

@_Topalov 5
Sto je on to kupio Po 40 kuna?
Pretvarao je dug u vlasnistvo!!!!
Koje su ovo nove teorije I Po kojem Zakonu?

Kolega Bisakov, molim ne kakati.
Pročitaj si zakon, pa onda piši po forumu.

La vita e bella!

@posejdon
Saljivi ste,ali niste ocito legitimirani niti pravno potkovani.
Navedite po kojem clanku i kojeg Zakona ima obavezu otkupiti dionice(dati javnu ponudu)Po cijeni vecoj od tromjesecnog prosjeka?

kada prestane podjela od strane države, možda i krene na bolje.
možda nakon svega Todorić odluči napraviti nešto slično kao s Ledom.
Par dobrih izvješća i mirovinci će to kupovati po 40-50 bez imalo razmišljanja

Kolega Bisakovi,

inače se pravna mišljenja i upute naplačuju, ali ovaj puta ću raditi PRO BONO.

Dakle, radi se o Zakonu o preuzimanju dioničkih društava, članak 16, stavak 2.

La vita e bella!

a kupnja? gdje nestade kupnja?? [emo_zacudjen]

Ignore: KressoM, delux

Ekipa,
mislim da smo zanemarili dionicu i prelazimo na skliski teren špekulacija koje su prvo digle dionice u nebo a zatim spustile u ponor. Nisam pravnik niti želim pokušati razmišljati na njihov način ali svako može pregledati na internetu i proučiti istiskivanje malih dioničara.
https://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&cad=rja&uact=8&ved=0CDgQFjAD&url=https%3A%2F%2Fbib.irb.hr%2Fdatoteka%2F535629.ulinovi-Herc_i_Zubovi_11.03.doc&ei=JaSjVdqnMsO3Ud2_vZAD&usg=AFQjCNF7BAKggagOx-U0w55bof0w04j8rg
Tu je čak objašnjen i sudski postupak koji ide na ruku malih dioničara i utvrđivanja pravične vrijednosti.
Bilo bi fantastično da osnujemo udrugu malih dioničara kao kolege iz RIVP pa da na ovake stvari možemo utjecati.
lp

Dotakli 25 kn, pad 5.69% samo danas.
Na 27 kn na prodaji stoji nalog od 2900 komada, na kupnji su se počeli slagati naloži po 1 kn i 5 kn… Ovo neće dobro završiti a ja imam toliko komada da ne mogu izaći van sa ovakvom kupnjom.
Postoji mogućnost da netko zna rezultate za drugi kvartal :/

@Posejdon
On uopce nema obavezu dati javnu ponudu u ovom slucaju,zar ne?
Stavak 10 istog clanka je vrlo bitan.zar ne?
On odlucuje kada ce (ako hoce)dati ponudu .
Dakle,nakon pretvaranja duga u kapital u ovom slucaju nije obavezan dati javnu ponudu,zar ne?
Pozzz



@Posejdon

On uopce nema obavezu dati javnu ponudu u ovom slucaju,zar ne?
Stavak 10 istog clanka je vrlo bitan.zar ne?
On odlucuje kada ce (ako hoce)dati ponudu .
Dakle,nakon pretvaranja duga u kapital u ovom slucaju nije obavezan dati javnu ponudu,zar ne?
Pozzz

Slušajte vas dvojica dr. i pravniče a da dođete kod mene da vam objasnim 🙂

New Report

Close