BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

točno toliko 9.611.666 kuna

Koji su sumnjali u ovu dobit ako se požure uspjet će kupit prije blokade!

Sorry, gdje si ti vidio izvješće, da ne zavaravamo ljude. Ja ga ne vidim na ZSE.


točno toliko 9.611.666 kuna

ti to od nekud imas sluzbeni podatak ili lupas?
Meni je izglednije oko 13 milja

Pretpostavka je majka svih zaj***

Valjda je u Fini vidio. Ako je tako onda to potvrđuje riječi predsjednika uprave.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Ne kupuje samo skojo…vec netko tko zeli u prvih 10 na duze vrijeme…ali je jos uvijek strpljiv…pitanje je da li ce biti i nakon 15 sati…

Ocito nece jer smo na 330!

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

.. e baš da vidimo koliko dugo će ovih 1070 komada na 330 izdržat… [smiley2]

Scio me nihil scire


točno toliko 9.611.666 kuna

Škorić je rekao 10 milja dobiti Belje a konsolidirano s ostalim tvrtkama 13 milijuna!

Novac je kisik burze!

Dečki,kreće Belje goreeeee

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


Sorry, gdje si ti vidio izvješće, da ne zavaravamo ljude. Ja ga ne vidim na ZSE.

Nećeš vjerovati, prišapnuo mi Todorić. [smiley2]

Aj baci mi k/p kad sam ti već prišapnuo!

Novac je kisik burze!


Aj baci mi k/p kad sam ti već prišapnuo!

New Report

Close