BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.glas-slavonije.hr/269717/7/ABC-siru-s-kulenom-sampionska-titula


nema se što reći.
prometa ni za lijek , a gazda sam rekao da dionica vrijedi nulu , a on sam bio izdašan i za cijelu firmu iskeširao čak 1 kunu.
– pa gori smo od grčke –

ići će ovo po nabavnoj, ako gazda bude želio prodati

Poštovani,
pa da li je moguće da već dva trgovinska dana nitko nije “taknuo” bid !? Istina nitko nije dirnuo ni ask (ako zanemarimo 19.05. onih 1800 kn). Ali ipak mislim da je značajnije za ovu napaćenu dionicu da se nitko nije baš ni malo “istresao”…
Hajde, jedna malo ali ipak dobra vijest. Nama beljcima je u ovom trenutku vrlo malo potrebno za “veselje”… Netko će možda reći da je to zanemarivo i da je ova tvrdnja bez veze ali ipak je bolje da se nije uopće trgovalo po bidu nego da se svaki dan istreslo po npr. 50 tisuća kuna. Vidjet ćemo što će biti dalje. Crobex je (ako se ne varam) u zadnja dva dana pao za malo…
Srdačan pozdrav !

@vdt
Nazalost,razvidno je da Belje polako postaje nelikvidna dionica i da nema vecih ulagaca.
“Mali” ne mogu odrzavati cijenu.
Ne vidim naznaka da ce se ovaj trend promijeniti!


ići će ovo po nabavnoj, ako gazda bude želio prodati

Mislite po knjigovodstevnoj od 60-ak kn?

@Pozitiva2
Mislim da bi moglo na nivou 20-25 kuna biti vise trgovanja.
Inace tromjesecni prosjek je oko 30 kuna,a on je relevantan.


@Pozitiva2
Mislim da bi moglo na nivou 20-25 kuna biti vise trgovanja.
Inace tromjesecni prosjek je oko 30 kuna,a on je relevantan.

Naravno da bi moglo, “samo” treba naći koju ludu glavicu da se istresa na toj razini![emo_plazi]
Biste li vi to učinili da ste kojim slučajem dioničar Belja?

Znamo da je na ovoj razini drži jedino iskrcavanje CERP-a.
Kad se to završi (a imaju još dionica za samo par mil.kn), mogli bi zapravo gledati te Vaše razine ali puta 2, to je puno izgledniji scenarij.

Poštovani kolega bisakovi,
poslao sam Vam poruku na private. Vidim da još niste otvorili… Molim Vas, pročitajte ju…


nema se što reći.
prometa ni za lijek , a gazda sam rekao da dionica vrijedi nulu , a on sam bio izdašan i za cijelu firmu iskeširao čak 1 kunu.
– pa gori smo od grčke –
Da, baš tako, cijelo Belje za 1 kunu a samo za Beljetrans, koji je prodan prošle godine inkasirao 6 mil Eur.

Poštovani,
na bidu imamo 2597 a na asku 60011 dionica. Cijena je tu gdje je… Sjetimo se ove situacije kad se trend promjeni. A hoće (jednog dana)… Siguran sam da ova katastrofalna situacija za dioničare ne može potrajati još dugo. Belje predobro radi, mnogo je novca uloženo, ima mnogo regionalno priznatih brendova, vinariju najmoderniju u ovom dijelu Europe, moderne farme itd, itd.
“Samo” je još važno da to sve počnu osjećati i mali dioničari…
Srdačan pozdrav !

SVI ZABORAVLJAJU KOLIKO bELJE IMA OBAVEZA. oNE SA KAMATAMA PRELAZE 91% AKTIVE.

@78 Miroslav
Ne znam takoder odakle im optimizam!!!!
Cijena na burzi ce im najbolje pokazati koliko ovo vrijedi!!!

New Report

Close