BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sumnjam da će se Toda 3. put usuditi prevariti ulagače. Ima ljudi koji ne mogu više izgubiti ništa, ako je imalo pametan treba ih se bojati.

@bisakovi

Kolega, to sto vi pisete su price za malu djecu. Cudi me zasto to isto niste napisali nakon objave dobrih rezultata za 1.kvartal kada je cijena pocela rasti vec sada po starom dobrom obicaju kad se neko iskrcao u “pet do dvanaest” jer mu treba cash. Vjerujem da smo u pon. opet iznad 30kn.
Zivjeli!

@Ins.Nagib
Napisao sam to nakon izvjesca za I kvartal koje smatram losim.
Procitajte jos jednom.
Mislim da ovdje”nema srece” za “male”!!!

Poštovani,
kao što sam prije nekoliko dana napisao – ušao sam sa 679 dionica po 31,60 kn.
Nećemo se lagati, nisam mislio da će više ići ispod 30,00… Zaokret u poslovanju je napravljen odavno a evo posljednji kvartal je bio više nego pozitivan. Međutim, sve je to izgleda malo vrijedno kad je sentiment loš. Tuče se pobidu, tuče po bidu i opet – tuče po bidu. Na taj način je malo po malo i došao do 29,00. I nikad kraja… Jako zanimljivo.
Svakako da vjerujem u bolje dane, samo ovdje zaista ulagač mora imati čelične živce.
Srdačan pozdrav !

Iz FI je vidljivo da su i proslih godina 1. kvartali bili u plusu…a onda na kraju godine minus…treba biti oprezan, pogotovo kad vecinski vlasnik ima 90%. Malo zabrinjava i pad prihoda ali zasigurno dionica za watchlistu.


al ga Cerp cijepa nastavi li ovako djeliti braniteljima nebu dobro

Imaju još 197.000 dionica, po ovoj cijeni ispada 5.900.000 kuna.

Ako se ne varam, Cerp ( Audio) je podijelio preko 400 000 dionica od kad je cijena bila na 80-90kn i cinjenica je da je to u velikoj mjeri utjecalo na sadasnju cijenu.
Zivjeli!



al ga Cerp cijepa nastavi li ovako djeliti braniteljima nebu dobro

Imaju još 197.000 dionica, po ovoj cijeni ispada 5.900.000 kuna.
[/quote]

To je zapravo relativno mali iznos.

Kad bi se dogovorili s nekim većim kupcem i to napokon riješili, bilo bi tu svega u vrlo kratkom roku.

Svi zapravo tu uvijek čekaju iskrcavanje CERP-a, a kad ono završi neće se imati više što čekati, a budućnost ove firme bi trebala biti apsolutno neupitna.

Tako da kad se skinu utezi, bit će tu vatreno!

A to sto gazda ima preko 90% vlasnistva,sto se dugovi opet “gomilaju”,sto se ukupni prihodi smanjuju???
To ,po vama,nije bitno?


A to sto gazda ima preko 90% vlasnistva,sto se dugovi opet "gomilaju",sto se ukupni prihodi smanjuju???
To ,po vama,nije bitno?

Ako je Vama ovo previsoka cijena, slobodno čekajte na 10 kn, ili i niže.

Po meni je ovo palo ovoliko najviše zbog rasprodaje CERP-a, vidjet ćemo kad se to završi kamo će onda.

Što je od prodavača?

nema se što reći.
prometa ni za lijek , a gazda sam rekao da dionica vrijedi nulu , a on sam bio izdašan i za cijelu firmu iskeširao čak 1 kunu.
– pa gori smo od grčke –

[color=blue][emo_cool] [b]PRAVI DUDEK IMA REGICU , DIONICE BELJE , I OVU DIVNU VLADU[] [emo_palacg][/b] [/color]

New Report

Close