BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neznam kad je bio promet na dionici 12 000 000.00 kuna. Koje su to gluposti, ili možda neko zna kako je to učinjeno, a da se ne vidi ni tko je kupio tu količinu.

Promjena u TOP10 ne znači kupnju/prodaju.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

upravo sam pogledao na portalu Moje dionice to je prebačeno na Agram invest. Dakle pretakanje iz šupljeg u prazno.

Iz posta gore se ne vidi da je agram novi u top 10. Uglavnom i dalje nista zanimljivo

jeste vi svjesni da sada agrokor drzi 92% dionica, i da kao takva sada dionica postaje jako dosadna i nezanimljiva

@Ivan oreskovic
Upravo tako.
Dionica je totalno nezanimljiva ozbiljnim ulagacima.Mislim da ce cijena u samo jednom smjeru (dolje) i povremeno stagnirati.

Dionica na ovoj cijeni je itekako zanimljiva s obzirom na korektan FI za 1 kvartal. Nadam se prolasku svog naloga na kupnji danas…
Zivjeli!

Ajmo Cerp! Samo se vi gurajte na prodaji. Ralica je nemilosrdna i radi za sebe.

Imam sitniš cca 700 kom BLJE-R-A i ne nagovaram nikoga na ništa.

lp,

atgr-tuho-adpl-jdgt-thnk-koei-rivp

al ga Cerp cijepa nastavi li ovako djeliti braniteljima nebu dobro

htjedoh reći da ovo nema veze sa poslovanjem firme ali nije korektno prema nama malima koji kupujemo svojom mukom i znojem

Pripremljen teren

Potpuno ocekivano kretanje cijene dionice u kojoj se vecinski vlasnik moze dokapitalizacijama po niskoj cijeni u cijelosti “rjesiti” malih dionicara za “bagatelu”!
I sve je u skladu sa propisima!!!!

New Report

Close