BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

opet, sve zavisi o kojem vremenskom okviru pričamo. dugoročno padajući, kratkoročno (vrlo kratkoročno) rastući. Ja sam također mišljenja da bi se eventualno mogao zatvoriti gap do 34, ali ovo se može promijeniti doslovce u minuti

Ide to svojim ustaljenim trendom na dolje.
Pokusava se spekulirati i dici cijenu na malim volumenima,ali ne prolazi .


Ide to svojim ustaljenim trendom na dolje.
Pokusava se spekulirati i dici cijenu na malim volumenima,ali ne prolazi .

Još dolje do koje cijene gdje vidite dno? Dali je uopće pametno ulagati u Belje ili ga hoće skroz uništiti. Drugo koja je dionica bolja na neku duže razdoblje Belje ili Vupik hvala.

@Slaticanin
Nitko nece “unistiti” Belje”,tj. ne vjerujem da ce u stecaj,ali ovo nije dionica za male i spekulante!!!
Vlasnik moze dokapital. stalno razvodnjavati capital,a jos slijedi dugorocno ulaganje.
Nisam optimista ni u slucaju da cijena padne i ispod 25 kuna.


Zasto Agrokor ne bi mogao prodavati dionice?Ili oni kojima su prodane ili zalozene(pod ugovorenim uvjetima)?
I ja smatram da bi trebalo malo kupiti Belja na 20-25 kuna.Nismo daleko od te razine,zar ne?

Ovdje je bilo interesa.

Agrokor dovršio 220 milijuna kuna vrijedan poljoprivredni kompleks

Oni što više ulažu to više dionica tone.

Zasto bi stali sa ulaganjem? Ovo je izuzetna prilika za sirenje, jedino je problem sto je skovan plan da se ujedno i dionica obezvrijedi.

U 2014. porasla vrijednost otkupa i prodaje poljoprivrede


Dakle poslovni subjekti 6,9 milijardi kuna minus 1,8 milijardi kuna koji se odnosi na drvo. Belje ima 1,85 prihoda od prodaje. Pa vidite tko drži poljoprivredu u Hrvatskoj i koje poticaje u % dobiva.

Dovršen poslovni kompleks Belja vrijedan 220 milijuna kuna
Vaš link …

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

hromiDabar
17.2.2006 19:16
OCJENA
PORUKE –
Belje je super dionica ako si ušao ispod 100 kuna. Onda sad finu zaradu brojiš. Belje je i super firma, sve više ojačava i polako će postati kao što je nekad bila.
Jako dugoročno će se možda i ostvariti ovakve optimistične najave, no priča po meni ima i drugu stranu medalje. Radnici……Todorič im nudi 1 kunu, burza im nudi 130 kuna danas, sutra 120, prekosutra tko zna koliko, a sve je to bolje od 1 kune.
Dakle, kad svi oni krenu prodavati ono što imaju – cijena mora dolje….
Ne zato što firma ili dionica ne valjaju već zato što će ponuda premašiti potražnju.
A bojim se da mnogi na forumima baš i nisu tako dugoročni igrači pa sad nećeš gledati 10 godina stanje svoje dionice i kad odlučiš 2015 godine prodat ono vrijedi 1000 kuna možda.

Ovo će gore kad odluci gazda…nekad ili nikad
Vrijednost koju imam u ovoj dionici sam prihvatio kao da u opće nemam,jer je nemoguce ocijeniti do kada će ova igra trajati..

New Report

Close