BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Stalo sve, nema trgovine danas, razlog?

izgleda da su margini ispucani u prethodna 3 dana, a ostalim dioničarima se naravno ne prodaje sa minusom… kad će cijena gore, to bumo vidli [emo_namigusa]

Ignore: KressoM, delux

Koja steta, taman kad sam odlucio shopingirati po 27 ode gore. Nadam se da ipak nisam zakasnio i da ce sutra neka drhtava rucica prodati po toj cijeni…

A što je sad ovo?

Zar niste rekli da “ide to na 20 kunića”

E, moji prognostičari….
Spržit ćete sve pare! [emo_smijesak]

La vita e bella!

Čestitke Posejdonu koji je dokupio dionice na dnu![emo_palacg]

Dali je moguće doznati što je bilo pred kraj trgovanja jer nisam bio za PC,pa se tako veselite?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Pa išlo je sve po asku, što bi bilo.


Čestitke Posejdonu koji je dokupio dionice na dnu![emo_palacg]

Hvala kolega, iako to ne možemo znati.
Tko zna kakva se još nužnost može pojaviti kod prodavatelja pa da opet zaronimo.
Samo znam jednu stvar – nakon provedene racionalne fundamentalne analize i odabira investibilne dionice, što je njezina cijena niža to je i rizik ulaska u tu dionicu također niži.

Omjer rizika, vrijednosti, potencijala i cijene mi se na ovoj dionici čini sasvim OK.
5 kuna gore ili dolje ne može biti presudna stvar.

A da su iznenađenja uvijek moguća – jesu.
Ali da nisu onda ovo ne bi bila burza nego “sigurna investicija”.
Život me naučio da su takve investicije u pravilu najrizičnije i najnepovoljnije.

La vita e bella!

Ali da nisu onda ovo ne bi bila burza nego "sigurna investicija".
Život me naučio da su takve investicije u pravilu najrizičnije i najnepovoljnije.

Ovisi šta ste VI smatrali sigurnom investicijom!!

izgleda da je gotovo s trgovanjem ispod 30 kn, margini su ispucani, a ostalima se ne prodaje s ogromnim minusima

Ignore: KressoM, delux

E ovo je način postavljanja na ask kako se diže cijena. Staviti nalog po cca 400 kom i svaki slijedeći takav po 0,50 po višoj cijeni. Naravno ima početnika koji to ne razumiju pa je tako maloprije jedan prodao po bidu. Ali oni će lako biti izbrisani.

Uzalud čekao na 26 kn, nitko neće prodati a po asku više ne kupujem jer sam se zadnja dva puta zeznuo misleći da ne ide niže.

New Report

Close