BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Po mom mišljenju, a što je svima vidljivo, dokapitalizacije po nižoj cijeni nema jer će Agrokor onda sam sebi spustiti vrijednost Belja. To mu je jednostavno kontraproduktivno. IPO je neizbježan i prikazivanje svih firmi u svjetlom tonu Stoga Belje kao predvodnica poljoprivrede u Hrvatskoj sigurno kreće u novi zaokret. No ovaj puta gore.
Zamislite se što će Belje s 2,2 milijarde kuna u novoj stavci kapital?

Ne razumijem tko prodaje po 28 kad Agrokor kupuje po 40? To može samo CERP. Kao i Luku Ploče 30% ispod cijene

@merk440
Apsolutno nevjerovatno zakljucivanje!!!!
Gazdi odgovara okrupljivanje po sto nizoj cijeni!!!
I jasno I odredeno je izjavio koliko Belje vrijedi!!!


@merk440
Apsolutno nevjerovatno zakljucivanje!!!!
Gazdi odgovara okrupljivanje po sto nizoj cijeni!!!
I jasno I odredeno je izjavio koliko Belje vrijedi!!!

Kad prodajete auto hocete li ga prodavat jedan dan prije isteka registracije ili jedan dan nakon produljenja registracije ? Prljavog ili čistog?
Mislim da se niste dovoljno zamislili oko novog kapitala.
Zar ne vidite da količina komentara i broj transakcija na burzi govori o promjeni trenda.
Vi mislite prema dolje a ja prema gore.
Svako ima pravo na svoje mišljenje.

nekakav preokret na kraju dana ili se samo netko zaigrao?

Ignore: KressoM, delux

moje osobno mišljenje je da smo na ovoj dionici napokon dotaknuli ATL razinu..živi bili pa vidili.
od squeeze outa nema ništa ovdje…sav ovaj pad se događa na malim prometima (opa. za mene je 290 k hrk mal promet za Belje), tako da ga smatram irevelentnim…napominjem da ovdje ne očekujem neki značaj rast u skorije vrijeme, ali dugoročno će se dogoditi!
Svakako je moja preporuka da dioničari ne prodaju po ovoj vrijednosti!

Prema top 10 CERP ne prodaje dionice

Sve gore navedeno je tocno, osim ako se pokaze netocno [emo_smijesak]

@adictus

Ako nisu cerpovi,pa tko je onda prodavao?

Ispada sa su margini ili…?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Ovo su mi zadnji dostupni podaci

24.02.2015 < 23.02.2015 Nema promjena. 23.02.2015 < 20.02.2015 [Pad broja dionica] ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. (23057039320) -5000 kom. [Rast broja dionica] PBZ D.D. (02535697732) 10000 kom. 20.02.2015 < 19.02.2015 [Pad broja dionica] AGROKOR D.D. (05937759187) -675000 kom. [Rast broja dionica] AGRAM INVEST D.D. (19330941681) 265050 kom. [Rast broja dionica] PBZ D.D. (02535697732) 7917 kom. 19.02.2015 < 18.02.2015 [Rast broja dionica] VABA D.D. BANKA VARAŽDIN (38182927268) 11620 kom Mozda prodaju mali dionicari koje se strasi s baba rogom [emo_namigusa]

Sve gore navedeno je tocno, osim ako se pokaze netocno [emo_smijesak]

Dug je zbilja ogroman najradije bi prodao i otisao u Vupik koji ima manji dug i manje dionica

@invest
čini mi se da ne pratite baš ATL odnose dobrano… a zadnje povećane,a ne male promete, još manje … ATL se nakon 23.5.2005 već zbio 18.02.2015, dakle ne danas … novi ATL se ponovo zbio 19.02, pa novo dodatno ATL se zbio 23.02., pa ponovo dodatno novi ATL jučer, a novi opet ponovni danas… dakle, dokle će možda ATL još rokati dolje… te ukoliko možda doista nastavno te nadalje da, zašto …?
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=BLJE-R-A

Dobro jutro!

Čisto da utvrdite gradivo…

Vaš link …

U kontekstu Belja posebno preporučam točke br. 1, 3, 5 i 7.

[emo_smijesak]

La vita e bella!

New Report

Close