BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Minus je posljedica financijskih rashoda (Todorićevo lihvarenje tvrtke koje bi pretvaranjem duga u kapital moralo prestati)

zašto bi prestalo kad je to za njega dobitna formula? za godinu dana lijepo napravi novi dokap tj. pretvaranje duga u dionice, time prijeđe 95%, onda squuez out i isplati male ulagače po burzovnom prosjeku koji će vjerojatno biti 20-25 kn ili po mogućoj novoj nominali (20 kn?) i gotova priča

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Gosn, Belupo svatili smo već vaš stav da očekujete novi dokap jer ga konstantno ponavljate.
Po meni je to besmislica, jer da je to htio onda je cijelu akciju mogao obaviti pri ovom dokapu.

Naravno da nisam siguran da će izmišljeni gubitci prestati, ali tu na potez dolazi IPO koji će Agrokor morati obaviti, a tada se više neće moći ponašati onako kako se ponaša sa Hrvatskom državom.

La vita e bella!

To ti mislis da se nece moci tako ponasati..
Molim odgovor sta je sa tuzbom malih kad je trebao dati ponudu za otkup a nije..jjos mu je I hanfa naredila..
a ovo sta se tice squeezea mislim da to nije napravio sad jer bih navukao gnjev na sebe..
nego ide pomalo step by step.

A BALVANA!!! :) :) :)

@ Belupo

Što je naravno dokaz da nam slijedi novi dokap.

Ma dajte molim vas.

La vita e bella!

Squeeze out je mogao i sad napraviti većim razvodnjavanjem. Nije. Nema od toga straha još. Međutim, nisu mi jasni prodavači koji mahnito daruju plaćene ili dobivene dionice umjesto da dižu prosjek koji bi i njima bio u dugoročnom interesu. A ja se sjećam da je gazda u prijedlogu dokapitalizacije naveo da će Belje ubuduće poslovati sa dobiti. Vjerojatno zbog Agrokora da ga može bolje uvaliti.

lp,

atgr-tuho-adpl-jdgt-thnk-koei-rivp


@ Belupo
Što je naravno dokaz da nam slijedi novi dokap.
Ma dajte molim vas.

dokaz ćeš dobiti kad gazda sazove novu skupštinu [emo_beztona]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Vidim da je dobro s tobom biti u dobre. Ili imaš čarobnu kuglu ili imaš insajderski info koji ovako blagonaklono daješ na forumu. [emo_palacg]

La vita e bella!

Ti si onda odlučio ništa ili sve, mislim da je to loša odluka jer je trend pada konstantan već godinu dana, ne znam što bi potaknulo promjenu trenda u ovom trenutku.


Ti si onda odlučio ništa ili sve, mislim da je to loša odluka jer je trend pada konstantan već godinu dana, ne znam što bi potaknulo promjenu trenda u ovom trenutku.

Prvo, trend pada je prisutan ne jednu već tri godine.
Drugo, ne igram na “sve ili ništa” jer mi je Belje nešto iznad 40% portfelja (doduše, najveći pojedinačni posototak).
Treće, s obzirom na prosjek mog ulaska koji je viši od trenutne cijene (što je i logično), ali po mom sudu i dalje izrazito niski, nemam straha što se toga tiče.
Četvrto, malo tko može ući u neku dionicu sa dovoljnom količinom kapitla na najnižoj vrijednosti. To je više sreća nego pravilo. Tako da me niti to ne briga previše. Uostalom, mene na Belju na ovim razinama zapravo skoro ništa ozbiljno ne brine. Prema svim dostupnim informacijama tvrtki ne prijeti stečaj a kupujemo ju po 0,5 BV-a.
Sapient sat!

La vita e bella!

Vjeko, pa što to radiš Lojtri!

Pusti dašak optimizma. [emo_smijesak]

La vita e bella!

@Posejdon
Ali zasto mislite da nova dokapitalizacija nine izvjesna?I ,naravno,po nizoj cijeni?Zar mislite da ce “Gazda”kupovati na burzi?

Nece bas to sve tako lagano i nevidljivo proci. Izgubio sam silne novce ulazuci u ovo drustvo i ovo sta se radi je strasno i nevjerovatno .Novi sam na ovome forumu i ubrzu cu sve iznjeti da vidite pos mali dionicari sta se meni radi zadnjih godina i na koji nacin.

New Report

Close