BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zbog ulaganja u ovu dionicu (nije baš mali iznos), odlučio sam se za prestanak dokupljivanja dionica na ZSE. ovo što imam nek se krčka pa ćemo vidjet za 10 god šta će bit (da i ja sam neplanirano postao duuugooooročni).
Novac treba trošiti na pametnije stvari.
Lijepi pozdrav svim dioničarima i želim vam sve najbolje!


evo mala potporica

gotovo…raznijeli su je

Ignore: KressoM, delux

Čemu sada ovi veliki nalozi na bidu?

Ne vjerujem da je netko Belje kupovao na margin.

Vidim ljudi su izgubili strpljenje, očekivali su poslje izvješća stabilizaciju nakon pada i povrat na stare razine ali nestrpljivost je uzela maha!

@cbw
Kako je moguce ocekivati porast cijene nakon onakvog izvjesca?

Pitanje za sve optimiste do sada koji su uvukli male, oko ove dionice da li sam bio u pravu i što je još najvažnije mislim da to nije konačno tako, ako čovjek pričeka mogao bi kupiti na totalnoj rasprodaji.
Sad Vi meni možete lijepo pisati kako je Belje ovo i ono i sve najbolje Ja vam ne ću povjerovati jer to neki rade iz svoje koristi.
Belje vrijedi 1 kn i točka…………., a na tome mnogi rade kako bi gazda bio u pravu.

neki dan sam pitao moze li neko dati realan odgovor sto se ovdje desava,ali ne zbog onih koji ovdje cekaju par posto gore dolje da bi zaradili,nego zbog svih malih(tesko je reci) dionicara,dosta nih radnika belja koji su ovo kupovali po 30 i nesto kuna prije par godina i ostavili ove dionice vjerujuci u ovu firmu.

Koliko ja mogu vidjeti iz promjena u prvih 10, vjerojatno imamo repo ugovore između Agrokora i skupine banaka/fondova.

Vidjeti ćemo skoro po SKDD-u da li je ovo kratkoročno ili dugoročno zauzimanje pozicija. Naime ako su banke uzele pod dugoročni repo Belje i dale Agrokoru cash, nekako sam uvjeren da to neće ići baš na nulu. [emo_smijesak]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

adili smo preuzimanje u skladu sa zakonom. To je za nas završena priča”, kaže Todorić. Dodaje kako je burzovna vrijednost Belja bila prenapuhana. Bilanca te kompanije, kaže Todorić, je na nuli pa prema tome nije mogla vrijediti puste milijune koju je Agrokor za nju trebao “iskeširati”.


Koliko ja mogu vidjeti iz promjena u prvih 10, vjerojatno imamo repo ugovore između Agrokora i skupine banaka/fondova.

Vidjeti ćemo skoro po SKDD-u da li je ovo kratkoročno ili dugoročno zauzimanje pozicija. Naime ako su banke uzele pod dugoročni repo Belje i dale Agrokoru cash, nekako sam uvjeren da to neće ići baš na nulu. [emo_smijesak]

nije, ovaj scenario vec je na zvzdm knzm i tisk, uglavnom sve banke/fondovi sto ulaze u vlasnicku strukturu todoricevih firmi imaju istog vlasnika, a toga ne zanima niti vrijednost vlastitih dionica a ne onih koje je dobio kao kolateral.

do slijedeceg izvjesca su jos 2 mjeseca do tada je sve moguce…zalosno je sto se ovdje dogada, no riba smrdi od glave….

New Report

Close