BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

napisao sam već da se ne radi o prodaji nego vjerojatno o zalogu dionica, jamstvima za kredite ili nešto slično. to se već događalo na belju pa se kasnije opet ista količina vraćala nazad na Agrokor.
ostalom, ako sada Agrokor ima 675.000 dionica manje, gdje su te dionice kad 10.-i u top 10 ima samo 24.000 dionica? to što nisu upisane na nikog drugog jasno pokazuje da Agrokor te dionice nije prodao

Ignore: KressoM, delux

a sto se to na ostalim desava?

cxy2012

budućnost je neizvjesna kao i kod većine drugih!

kako sada izgleda MF-ovi su popušili na ledu kako samo gazda da im ne uvali i belje ?

[color=blue][emo_cool] [b]PRAVI DUDEK IMA REGICU , DIONICE BELJE , I OVU DIVNU VLADU[] [emo_palacg][/b] [/color]

Sada kada je “_probijena”,razina of 30 kuna,treba po meni vidjeti da li ce “probiti” 25 kuna!!!
Nakon toga bi razina od 20 kuna mogla biti lako moguca!

A šta ako vam uleti neki čistač i pokupi vam ispred nosa sve šta bude!![emo_smijesak]

A BALVANA!!! :) :) :)


investitor nego klasični lovac na zaradu na razlici u cijeni dionice (dakle, špekulant).

ovaj prvi je uglavnom zaglibio pa se tjesi da je dugorocni.a drugi i treci isti q..ac.
mnogo si se raspisao u ovom padajucem nozu…big boss ti nije ravan

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Zmajki…a gapovi sad ništa..!![emo_smijeh][emo_smijeh]

A BALVANA!!! :) :) :)

Slučajno pada svaki dan 5%, sasvim slučajno, kao i minus u godišnjem izvješću, bojim se da nema tu slučajnosti, čini se kao Petrokemijin scenarij.

Mislim da ovdje postoji ogromna miskalkulacija između trenutne cijene i stvarnog rizika.

Iako mi se ne sviđaju stavke poput “ostalih troškova” i iskreno sam očekivao puno veći rast prihoda na godišnjoj razini, ipak glavni problem ovdje je strah od potpunog istiskivanja manjinskih dioničara po bezobrazno niskoj cijeni.

Mislim da je vjerojatnost toga prilično mala. Zašto?

Naime, ako pogledate strukturu manjinskih dioničara može se vidjeti da bi to najviše po džepu “opalilo” nekoliko manjih domaćih banaka, a vidim i jedan fond (Agram Invest plus, KBZ minus) se iznenada pojavio.

Iracionalne odluke su uvijek moguće, ali po “game theory” koju često koristim u ovakvim situacijama, Agrokor nema koristi od istiskivanja i “ratovanja” s manjinskim dioničarima.

Uz veliku ogradu, nije preporuka ni za kupnju, ni za prodaju, samo pokušaj malo racionalnijeg razmišljanja.

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

nema tu Ptkm ni govora ovdje se igra posve druga igra po meni kako i napisah jos jedan malo veci dug pa dokap a to sto su fondovi i male banke unutra koga briga pa ovo je burza ne zalagaonica ovdej vuk vuka jede tko im je kriv poradi krive procijne i kupnje iznad 30 ili 40 ili 50 kuna ili nedajbog veceg prosijeka

evo mala potporica

A BALVANA!!! :) :) :)

New Report

Close