BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Fino je krenulo.
Nesto sam prodao ranije na 319 ali tu sam jos dosta.
HEHEHHE.
330 je vrlo blizu

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Evo ga kolega fazan. Probijeno 320. A što sada? BLJE-R-A Vrijeme: 10:20:12 Kupnja Ukupno ponuda 38 Ukupno dionica 8986 Prodaja Ukupno ponuda 51 Ukupno dionica 6811 5 najboljih ponuda Cijena Količina 319,00 55 318,90 20 316,16 29 316,01 5 316,00 320 323,97 71 323,98 124 323,99 1200 324,90 350 324,99 100 Transakcije Cijena Količina Vrijeme 321,00 100 10:18:49 320,00 81 10:18:49

Možda je ovo krivi signal, pa se vrati ispod, ali ako se zadrži iznad 320,00 onda će biti perja.

P.S. uključi se malo u topic TOP10, dobro bi nam došao.

I love the Smell of Profits in the Morning


P.S. uključi se malo u topic TOP10, dobro bi nam došao.

Zašto ne pitate. Mogu svam svaki tjedan izuci izvjesce i staviti na forum. [smiley2]

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


fazan: ” P.S. uključi se malo u topic TOP10, dobro bi nam došao. ” Zašto ne pitate. Mogu svam svaki tjedan izuci izvjesce i staviti na forum. [smiley2]

To mogu i ja! ali moze li forum[smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

jel ze izgrickao ovaj “kapitalac” od 1200 kom.

jel moze netko stavit k/p? Imam neki dobar osjećaj za filing da će nam i Beljara odraditi svoje u narednih tjedan dana. Pa mislim bio je i red..

Otišao odmah na početku trgovanja. Prva kupnja na 323,00 kn, prva prodaja na 323,99kn.

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

I sad stoji….ajme…grickam sir i nerviram se…ajmooo[smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Kakvo nerviranje, kad bi svaki dan ovako ja zadovoljan [smiley1]

Odnos kupnje i prodaje je 9.313 : 5871

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Ja ne prodajem još godinu dana, jednom sam se opeko i sada me ništa ne dira. Mislio sam ući na Belje po 80 kn ali tada nisam pratio dionice niti sam vjerovao u naše TK.Moj prvi ulaz na Belje bio je tek na 200 kn kada sam se uvjerio da to uistinu radi ( raste ), najzanimljivije je što sam znao kako će se razvijati Belje i kako to Toda radi. Mislim da su blokade bile u meni jer te ipak uzme panika kada uložiš nešto što ćeš otplaćivati 3 godine.Sada čekam i uživam u vašim komentarima i zaista mislim da je ovaj naćin uzmi jednu dionicu zaboravi na nju par godina i uživaj u profitu najbolji.

Koma čovječe.

Bok

jel moze netko nabaciti transakcije od danas na Beljari

Netko pred kraj srusio cijenu [smiley8]…. joj, korak naprijed nazad dva

Pretpostavka je majka svih zaj***

New Report

Close