BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


možda griješim, ali meni sve ovo što se događa sa dionicom belja izgleda kao gazdina osveta malim dioničarima koji su ga pokušali izreketariti s onom javnom ponudom temeljem rješenja HANFE…. pa nakon što je uspio riješiti taj problem, kao da je sada odlučio gadno vratiti lopticu malim ulagačima preko neprekidnog pada dionice belja….
očekivani novi dokap pa squeez out bit će samo šlag na gazdinoj torti

Točno tako [emo_palacg]

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Posejdon, Ja ne mislim da je Toda kriv nego mali dioničari koji sustavno ruše cijenu dionica sa svojim drukanjem i manipulacijom. Toda radi samo svoj posao a mali bi se preko noći obogatili to tako ne ide. Toda im je pokazao zube a to bi i Ja na njegovom mjestu.
Pod male ne mislim na one sa par dionica nego one sa tisućama koji sustavno ruše i nadokupljuju. I mislim da je to još uvijek visoka cijena treba pričekati sa kupnjom.

Kakva vas visok cijena uhvatila?!
Ako je 30 visok cijena onda stvarno ne znam.

Sad je bar na toj razini po kojoj su je dobivali branitelji i svi drugi od države, pa nek sad prodaju za koliko su ih i dobili.

Inače, ovo je bezvezna igra jer poduzeće je u sve boljoj poziciji (bez obzira na prikazani gubitak u 2014.), a dionica pada.

Vrlo je izvjesno da bi u ovoj godini mogao biti iskazan dobitak, a ne kupuju se dionice za prošlost već za budućnost.

Svi oni koji su u zadnje vrijeme prodavali tisuće komada a zatim kupovali odmah iste količine po nižim cijenama su špekulanti i sa njima bi se trebalo pozabaviti, netko tko je zato zadužen jer mu je bila namjera rušit cijenu i stvoriti lažnu sliku o ovoj dionici.
Čuo sam se sa babom gatarom, koja predviđa svečano otvaranje golog otoka.

nema tu srece dok cerp ne pokloni dionice braniteljima

Ovdje se prvo mora rjesiti kolosalni dug od 3 milijarde….znamo zasto je taj dug,1. za razvoj drustva, 2. za lakse preuzimanje(povecanja vlasnistva)…kada se to sve dogodi, i dug dode na neku normalnu razinu od 1 milijarde da se moze financirat, tada je ova dionica top.

E sada kao sto i svi znate, tajming je najbitniji.

Zbog nadolazeceg IPO-a, i svega ostalog, ovo se rijesava najkasnije ove godine(jer agrokor i ostale perjanice vise ne mogu uzimat dug)…tako da treba polako ulazit u dionicu izmedu 20-30 kn….

Čudno da su se apetiti smanjili, zar više nije target 1 kn, sad je 20-30?!

Da dođe na 20, onda bi opet htjeli po 10… i tako dalje do 1.

Ali vidjet ćemo da li se ovaj pad može još nastaviti ili je vrijeme za povratak prema gore!

nije bas tako super profitabilna firma, i da.dug je enorman ,tako da te formske price o podcjenjenosti okacite macku o rep.

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

tko prodaje po ovim cijenama…

pucaju margin krediti(jedino logicno objasnjenje)jer ne vjerujem da bi netko prodao tko nije apsolutno prisiljen

Dada11
Prodaju oni koji citaju poslovna izvjesca I koji vjeruju da CE cijena padati I dalje!!!

Ovi što sad prodaju ne žele čekati moguće istiskivanje, sami će sebe istisnut. Vjerovatno su zadovoljni cijenom.

New Report

Close