BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Rogi mudro zbori! Koliko vas je kupilo Ledo,Jamnicu,Zvijezdu ili Konzum prije 2 godine i čekali da vrijeme učini svoje!Mislim da nema takvih ovdje…Ove ste propustili ali ne budite tužni. Dobili ste šansu za ispravak greške:BELJE!

Zaboravili ste šansu s PIVK-om, a tako će biti i s VPIK-om. Zato pamet u glavu, a ne sljediti masu.

Graf Belja za obožavatelje

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Danas je cijena očekivano stagnirala pošto je nakon nekoliko dana rasta izašla van boolingerovih linija. U očekivanju rezultata za 2006. te moru odličnih vijesti vezanih uz Agrokor i Belje uopće ne sumljam da nastavljamo prema 400 kn.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Evo vijest je i potvrđena… http://www.poslovni.hr/38140.aspx ima li neko da nije liznuo Belje Ta vijest nema veze sa Beljem, direktne barem. Oni nemogu naproizvoditi niti za potrebe Konzuma. Još!

…………uvaženi kolega mene su od malih nogu učili da se sladoled na suncu ne liže nego grize…..[smiley2]

Scio me nihil scire

Nikako probiti tih 320,00.

I love the Smell of Profits in the Morning


Nikako probiti tih 320,00.

a da probamo preskočiti , možda bude lakše od probijanja.


Nikako probiti tih 320,00.

Kad se sjetim kakav otpor je bio od 300-310 kn ovo na 320 je pisofkejk. [smiley2]

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


…………uvaženi kolega mene su od malih nogu učili da se sladoled
na suncu ne liže nego grize…..[smiley2]

Okus je bolji ako se gricka [smiley1] to sam i ja kao mladi investitor naučio, ali ponekad kad nemaš vremena dobro je polizati manju količinu

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


fazan: ” Nikako probiti tih 320,00. ” Kad se sjetim kakav otpor je bio od 300-310 kn ovo na 320 je pisofkejk. [smiley2]

Znači danas idemo u lov na jelene.

I love the Smell of Profits in the Morning


Rogi mudro zbori! Koliko vas je kupilo Ledo,Jamnicu,Zvijezdu ili Konzum prije 2 godine i čekali da vrijeme učini svoje!Mislim da nema takvih ovdje…Ove ste propustili ali ne budite tužni. Dobili ste šansu za ispravak greške:BELJE!

Slažem se. No i dalje tvdim kratkoročno će od kupnje profitirati jaki Agrokorovi članovi te eventaulno PIK Vrbovec koji radi u Bosni. Također Bosna i Srbija nisu Hrvatska i tamo todor. stiže “na gostovanje”. Dugoročno očekujem da će se poljoprivredni bussiness donijeti dodanu vrijednost belju i sl. dionicama jer okrupnjivanje primarne proizvodnje, a EU sipa lovu na sve strane kako bi spriječila nastajenje europskih lidera (čitaj monopolista) u agraru. Inače VF je odlično org. firma koja zna što hoće i sigurno je dobra kupnja.
pozdrav


Danas je cijena očekivano stagnirala pošto je nakon nekoliko dana rasta izašla van boolingerovih linija. U očekivanju rezultata za 2006. te moru odličnih vijesti vezanih uz Agrokor i Belje uopće ne sumljam da nastavljamo prema 400 kn.
Lizni, liznite, liznimo BELJE na 325 kuna, ajmo šalunzi na 330…

To je normalno za jučer, ali mislim da će se ovaj tvoj šalung probiti… a put prema 400 vodi i do 490, vidjet ćemo, a dogodine u ovo vrijeme smo na nivou 1.000kn. Nevjernici neće kupiti Belje ali dogodine ne posuđujem vremeplov [smiley2]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Evo ga kolega fazan. Probijeno 320. A što sada?

BLJE-R-A Vrijeme: 10:20:12
Kupnja Ukupno ponuda 38
Ukupno dionica 8986

Prodaja Ukupno ponuda 51
Ukupno dionica 6811

5 najboljih ponuda
Cijena Količina

319,00 55
318,90 20
316,16 29
316,01 5
316,00 320

323,97 71
323,98 124
323,99 1200
324,90 350
324,99 100

Transakcije
Cijena Količina Vrijeme
321,00 100 10:18:49
320,00 81 10:18:49

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

New Report

Close