BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajde ljudi, cemu panika? Ne dajte se zastrasiti ovima sto zazivaju squeez, njima je jedino u interesu stvoriti paniku ne bi li sto jeftinije dokupili. Treba sacekati FI pa cemo vidjeti na cemu smo.
Zivjeli!

Nemam ovo cudo-ali bespredmetno je stavljati trgovanje ne moze po sili zakona ponuditi ispod 40 kuna.A i lako bi se dokazalo na sudu da to nije pravedna cena
Sumnjam da postoji interes za time kad su odustali od toga- sada kada je bila prilika.
Ne bi im to bilo lepo gledano targetirajuci i najavu izlista dela Agrokora na vanjskoj burzi.Pre da bi bilo interesantnije vecinskome da raste cena,sada kada je dosao do preko 90 odsto.

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

Ma CERP je sramota, stalno troše narodne dionice Belja na podcjenjene razine, treba stvarno podignit tužbu za manipulaciju tržišta na BLJE i to prema Agrokoru i CERPu jer su sramotni!!!
Di su trgovine kada je Agrokor mirovincima prodavao dionice i onda nakon prodaje se rusila cijena pa su ih otkupljivali…ima tu materijala za ozbiljnu tuzbu i to vecih razmjera

-Očekivani prihodi?

-Očekivana dobit?

Firma financijski uređena.

Hoće li uskoro ovdje ući MF-ovi.
Kako će se ovdje odraziti mogući najavljeni izlazak Agrokora na stranu burzu.

L.P.


Daj boze da bude squeez jer to znaci da ce bar 40 kn dat po dionici javna ponuda prije i dici ce se cijena da konacno izađem iz ove dionice koja je katastrofalna da odem u neku normalnu dionicu


Kad bi ga bilo, bio bi to rast od oko 20% na ovu cijenu.

A ako ga ne bude, stvorene su pretpostavke za dobar i stabilan rast ove tvrtke, pa bi opet trebala rasti cijena dionice.

Kako god trebalo bi biti win-win

pa nije Toda kriv za te sjajne rabote,
nego država koja mu je omogučila


Squeeze out (istiskivanje manjinskih dioničara)

@ZZ
opet si zlocest, ajde navedi mi koji bi to interes Agrokora bio u 100 postotnom vlasnistvu Belja kad I ovako radi sto hoce I ima apsolutna upravljacka I sva druga prava?[emo_zacudjen][emo_namigusa]

zašto niti jedan od ovih 18 sa liste nije uplatilo te upisalo dionice?
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/I6kFJQtwp5HyLstGb0sjfg==.pdf

jer su jeftinije na burzi?

Kad mali prodaju po 30 i niže, Agrokor će za neko naredno vrijeme prodavati po 300 i nešto kolika je to dobit za kompaniju, naravno prije svega stvorit će se takva atmosfera da ćemo svi trčati da ugrabimo koju dionicu i lagano opet Mi mali budemo skidali hlače, tako to ide u biznisu.

vidjeti cemo uskoro nakon fi kakav tip naocala ce biti. Ja sam svoje chipove stavio all in na ovu dionicu(dakako to nije mudro) pa ce biti po onoj staroj “pukovnik ili pokojnik”

iako sam optimist po pitanju ove dionice,bojim se da je trenutna cijena prilagodjena skorasnjem fi [emo_mrgud].volio bih da se varam

New Report

Close