BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zašto u našoj državi nema još pet Ivica Todorića?!Gdje bi nam bila industrija danas….

zato što ima 5000 Gucića i inih lopina [smiley9]

I love the Smell of Profits in the Morning

Izgleda da je ovo danas na Belju zatišje poslije one jučerašnje bure, a kad dođe oluja eto nas na ATH.

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Evo vijest je i potvrđena…
Vaš link

ima li neko da nije liznuo Belje
[smiley2]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Evo vijest je i potvrđena…
http://www.poslovni.hr/38140.aspx

ima li neko da nije liznuo Belje

Ta vijest nema veze sa Beljem, direktne barem. Oni nemogu naproizvoditi niti za potrebe Konzuma. Još!

ma bit će Beljskog kulena i vina na stolovima diljem Bosne. Iako nisam previše unutra kombinacija ove vijesti sa možebitnim jako dobrim izvješćem osigurava rast ovoj dionici u narednoj godini.

Akvizicijama u regiji Belje preko Agrokora će postati regionalni prehrambeni lider.

triput hura za Agrokor,

hip hip, hura
hip hip…..

Mislim da svi koji će se odlučiti držati ovu dionicu godinu do dvije, isplatit će im se višestruko. Kada se pogledaju sve ove dosadašnje dobre vijesti koje nam objavljuju iz Belje/Agrokora, poslovanje može samo prema boljem.

E da malo padne ovo BELJE pa da pokupim još koji paket.
Ova vijest mi nikako ne paše ali što je tu je, radujem se sa vama jer sam unutra.

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

Ova vijest nema veze sa Agrokorovom mesnom branšom jer se ionako proizvodi od svinjetine ne konzumiraju previše u Bosni, a u hercegovini nema VF-a. Ovo će napumpat jamnicu ledo i ostale već etablirane.


Ta vijest nema veze sa Beljem, direktne barem. Oni nemogu naproizvoditi niti za potrebe Konzuma. Još!

Dobro je znati da sa ulaganjem u proizvodnju, plasman proizvoda nije problem pa i izvan granica HR. Dobro je biti pod kišobranom Agrokora koji je spreman uložiti daljnjih 200 Milja KN u razvoj Belja. U svakom slućaju lijepa budućnost nas očekuje.

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Završilo na 319,00kn, a prosječna cijena je 318,99kn. Jedva čekam da se objavi FI pa da dođemo do novog ATH. Biti će ovo jako lijepo vrijeme za dioničare Belja [smiley2].


Ova vijest nema veze sa Agrokorovom mesnom branšom jer se ionako
proizvodi od svinjetine ne konzumiraju previše u Bosni, a u hercegovini
nema VF-a. Ovo će napumpat jamnicu ledo i ostale već etablirane.

Kolega u krivu ste. Jedu ljudi svinjetinu i pitaju da li ima još. Meso je jedna od prehrambeno najtraženih roba u BIH. Zaboravljate mlijeko, a o mliječnim proizvodima da i ne govorimo. Vjerujem i to da će nastaviti sa širenjem u cijeloj BIH
Ovo će imati veliki utjecaj na sve tvrtke ovog koncerna sigurno.
Ne bi me začudilo da uskoro krene i na Kosovo i Makedoniju.

Odlučno držati dok se cijena ne udvostruči u odnosu na današnju.
Čujemo se za godinu dana na istoj temi!

Uživajte u BELJU!

[smiley2]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

Rogi mudro zbori!
Koliko vas je kupilo Ledo,Jamnicu,Zvijezdu ili Konzum prije 2 godine i čekali da vrijeme učini svoje!Mislim da nema takvih ovdje…Ove ste propustili ali ne budite tužni.
Dobili ste šansu za ispravak greške:BELJE!

Novac je kisik burze!

New Report

Close