BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovdje treba sačekati slijedeći tjedan…tj. utorak…onda će se mnogi probuditi….

ništa se bitno neće dogoditi…imaš bezbroj primjera na ZSE gdje je cijena nakon dokapa potomula značajno ispod cijene dokapa (LKPC, INGR, IGH itd.)

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!



Ovdje treba sačekati slijedeći tjedan…tj. utorak…onda će se mnogi probuditi….

ništa se bitno neće dogoditi…imaš bezbroj primjera na ZSE gdje je cijena nakon dokapa potomula značajno ispod cijene dokapa (LKPC, INGR, IGH itd.)
[/quote]krasni primjeri

Nije mi bas jasna ova ekipa sto se gura na 36.xx, nema tu srece…

@Ban
nije ti jasno da netko tko je htio u dokapu kupiti po 40 vidi ovdje priliku po 36xx??

kolega ono sto se sprema(dodatno printanje eura) moze samo utjecati na porast cijene dionica u Evropi.Nesto slicno smo imali u Americi I to je dovelo dionice na ATH(najvise razine ikad).Ne znam otkud Vam ideje da bi moglo doci do pada burzi.Ono sto moze pasti jeste euro u odnosu na dollar.

Ovdje se opet netko veci iskrcava…

kolega nije sve uvijek onako kako izgleda(osobito na gledalici), a po cemu ste zakljucili da se netko veci iskrcava? dali imate pojacan promet ili pad cijene? ili ste vidjeli nekog pozera na asku? Upravo suprotno kolega. Cijena je znatno povecana u zadnjih tjedan dana I to zato sto ima dosta velikih koji bi se ukrcali ali im rast cijene ne ide bas na ruku[emo_smijeh][emo_smijesak][emo_namigusa][emo_novac][emo_palacg]

Mozda, slazem se da netko veci ulazi jer zadnjih dana bilo je jacih udaraca po asku, no isto tako slazu se nove tisucice na asku i cini mi se da su za stvarno na prodaju….no dobro, u svako slucaju slijedeci tjedan bi trebao bit zanimljiv…

vise desetaka tisuca ceka na ulaz tako da nema problema[emo_namigusa]

Mislim da to nece imati nikakav utjecaj na cijenu dionice, jedino ukoliko bude neke promjene u dokapu, veca zainteresiranost nego najavljeno it.d….

Ma dajte molim Vas!

Dokap je gotova stvar.
Napravljen je za Todorića i njegovih 1,5 miljardi kuna duga koje pretvara u vlasništvo.
A nekolicina dioničara koja s njim može sudjelovati (max. 7 milijuna kuna, dakle kikiriki) nema ekonomske logike da u tome sudjeluju jer su povoljnije mogli proći kupujući na direktno burzi.

La vita e bella!

mislite da je moguce kikiriki od 7 mil. kupiti povoljnije na burzi? Pa probajte ali uzmite u obzir jucerasnji promet od 18000HRK. Uzet ce Vam samo godinu I pol dana za taj poduhvat.

New Report

Close