BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo stotka delboy. Imam dionice, nažalost previše sam ih platio da bi sad prodavao.Ali pošteno si rekao, neka bude sram Todorića.


Evo stotka delboy. Imam dionice, nažalost previše sam ih platio da bi sad prodavao.Ali pošteno si rekao, neka bude sram Todorića.

polako ljudi..vidjecete kad dobit bude 100-150 mil kn iduce godine ….sve ovisi o tome je li firma sposobna generirati dobit, pogledajte ledo i jamnicu …tako ce i blje sada sa smanjenim dugom.

delboy

Kazes napustio si sve agrokorove dionice. Posto mi djelujes rezignirano, da se naslutiti da si ih napustio sa manjim ili vecim minusom, mozda prije ovo drugo pa sad svoje frustracije ispoljavas ovdje pisuci komentare protiv Todorica. Da budem jasan, ne branim Todorica.

klasika, sa malim nalogom srusis I onda postavis veliki I skupljas[emo_namigusa]

Gospodin sa skrivenim nalogom na kupnji 34,70 kuna danima skuplja , ali kako vidim slabo mu prodaju

Evo gospodin je ostao tu ali je malo korigirao cijenu na 34,55 kuna , skrivena i dalje kolicina

pa naravno, ni sam nije mogao vjerovati da mu prolazi po 34,7 pa je spustio


delboy

Kazes napustio si sve agrokorove dionice. Posto mi djelujes rezignirano, da se naslutiti da si ih napustio sa manjim ili vecim minusom, mozda prije ovo drugo pa sad svoje frustracije ispoljavas ovdje pisuci komentare protiv Todorica. Da budem jasan, ne branim Todorica.

da tebi bude jasno, sav moj minus na agrokorovim uzdanicama je ništa koliko će iznositi minus ovakvih poput tebe…ja protiv todorića nisam napisao ništa, štoviše smatram da je on vrhunski poduzetnik, no ne vidim gdje ćete se vi okoristiti tom činjenicom. ali bez obzira, nek vam je sa srećom.

...povijest se ponavlja...

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/q55zJtHLd8TPvozY5JcSGA==.pdf
Belje d.d. dostavlja dioničarima, javnosti i nadležnim institucijama obrazloženje uz održavanje Glavne skupštine Društva zakazane za 27.01.2015. godine kako je navedeno u privitku.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/vHcrAqM3oX77YxTHQTgL2w==.pdf

Belje d.d. Darda dostavlja dioničarima, javnosti i nadležnim institucijama obrazloženje vezano za korištenje iznimke članka 354. Zakona o tržištu kapitala kao u privitku

Iako je ono što sam iznad napisao daleko od analize zanimljivo je da se svatko tko sastavi par suvislih brojeva odmah popljuje. Samo oni koji su prije izgubili ili imaju naviku po svemu loše dobivaju neke pluseve, ocjene ili kako se to već ovdje boduje. Taj dio nisam još uspio shvatiti.

Da ne znam kako ne volite Todu ili Agrokor kako može biti bolja povoljnija dionica po cijeni i uvjetima sada nego prije recimo godinu dana na razinama preko 80,00 kn? Da li čitate izvještaje? Da li je jasno da je Agrokor koristio Belje kao porezni štit i investirao dvije milijarde? Svi račaunaju kamata Agrokoru = neto dobit a zapravo je jako daleko od toga? Zašto baš sada Agrokor prebacuje vlasništvo?

Pa nije ulaganje plus minus na tjednoj razini, gledajte malo duže razdoblje i priču na razini Agrokora nakon spajanja Konzuma i Mercatora. Što i kako dalje, kako žele prikazati Belje prije izlaska na ino burzu i puštanja nekog u ozbiljniji vlasnički udio? Da li sa što jadnijom ili sa što boljom valuacijom?

Nevjerojatno da je 99 posto foruma sam odrukanje bezrazložno.

Da, slažem se da nije baš gospodin prema malim dioničarima kada je u pitanju izigravanje svih mogućih točkica zakona

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Na međunarodni forumski sud sa sjedištem u Veveve?

netko je u zadnjoj sekundi prodao 8 dionica?Pa mislim stvarno…..[emo_vrtimise]

New Report

Close