BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako sutra ne potegnemo do 340 kn meni će nešto biti sumnjivo….očekujem da će izlazak godišnjeg izvješća potvrditi cijenu od barem 350kn a po izlasku kvartalnog da smo na 400kn.
Živi bili pa vidili!

Novac je kisik burze!

može grafić, hvala[smiley11]

Koma čovječe.


Croblack: ”
” Malo zaplašivanja i onda u zadnjim minutama čišćenje prodaje do
319,99 što je ujedno i najveća cijena danas. Sutra bi moglo biti jako
zanimljivo [smiley2]

Nemojte me krivo shvatit ali ovakva ciscenja u zadnjim minutama cesto
rade i oni koji se zele sutra ujutro iskrcat van…. svakako ce biti
zanimljivo [smiley2]

dobro uočeno, zato zaletavanje sa jutarnjim nalozima “na neviđeno” zna izazvati udaranje glavom o stol
[smiley2]

ja priželjukujem stagnaciju da stignem dokupit kad se oslobodi nešto keša

Ovaj put je ,mislim,ipak u pitanju GFI.Objava će biti u petak ili ponedjeljak,a šuška se o 20m cca.
Ide Belje ponovo na 340 pa dalje…

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


A zašto si digao šalunge za samo 5 kn? [smiley2]

Moram biti u trendu. Sutra dižem ljestvicu. [smiley2]

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


može grafić, hvala[smiley11]

Ovo sada već izgleda vrlo dobro. Samo tako dalje i bez puno euforije i brzo smo opet na ATH.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Dečki pasivno smo krenuli,svejedno mislim da smo preko 330kn da kraja dana!!Ajmo,ajmo…
Ne smijemo dati da nam bježe Varteks i DDJH ovoliko…[smiley2]

Novac je kisik burze!


Dečki pasivno smo krenuli,svejedno mislim da smo preko 330kn da kraja dana!!Ajmo,ajmo…
Ne smijemo dati da nam bježe Varteks i DDJH ovoliko…[smiley2]

Evo kreće…

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Još jedna dobra vijest za dioničare Belje koji ovu dionicu misle držati dugo. Ovo sigurno pridonosi lakšem plasmanu proizvoda i većoj prodaji na BiH tržištu.

Todorić kupuje drugi najveći trgovinski lanac u BiH

(objavljeno 28.3.07 10:23)

Hrvatska tvrtka “Agrokor” postigla je dogovor o kupnji “VF komerca”, drugog po veličini kompleksa maloprodajnih objekata u Bosni i Hercegovini, nakon višemjesečnih pregovora.

Pregovori između vlasnika “Agrokora” Ivice Todorića i vlasnika “VF komerca” Jasmina Selmanagića, vođeni u tajnosti, trajali su mjesecima, a “Avaz” tvrdi kako je konačni dogovor o tome postignut u utorak.

Nije poznato koliko će “Agrokor” platiti za preuzimanje bosanskohercegovačkog trgovinskog lanca.

“VF komerc” posjeduje trgovinske centre u 13 gradova na području cijele BiH. Nastao je nakon rata kao mala trgovačka tvrtka da bi se potom razvio u jednu od najvećih tvrtki takve vrste u BiH.

Izvor: Business.hr/Hina Vaš link

Izvozit ćemo svinjeću paštetu u Zen’cu.

Bit će para.

I love the Smell of Profits in the Morning

Sada će proizvodi Belja biti dostupniji i stanovnicima BIH [smiley2] znači dogodine opet dobit x2(duplo)

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Zašto u našoj državi nema još pet Ivica Todorića?!Gdje bi nam bila industrija danas….

Novac je kisik burze!

New Report

Close