BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

svi mi još čekamo financijski cunami,
samo se bojim da ga dočekati nečemo.
burza kao da se umrtvila, neznam gripa je zahvatila, ili ima kronični karcinom….

[color=blue][emo_cool] [b]PRAVI DUDEK IMA REGICU , DIONICE BELJE , I OVU DIVNU VLADU[] [emo_palacg][/b] [/color]

nesto I nema prometa s obzirom na dobre vijesti koje ocekujemo u ponedjeljak[emo_beztona]

da…nema pomaka…mislio sam da je dobra cijena 37 ako ce dokap biti po 40 kn…ali neki ne misle da ce tako biti…pa ni 35…36 nije dobra cijena…jasno je da prodaju branitelji koji nisu u toku oko informacija…i cerp koji nema izbora…ali zasto ne kupuju investitori…ako nista bar za kratkorocni rast do 40 kn…

kada kupujete neku dionicu ne kupujete njenu proslost nego njenu buducnost a buducnost Belja je neupitna iako ja ni sa sadasnjosti nemam problema jer nikad vece I kvalitetnije proizvodnje I prodaje (citaj prihodi) nije bilo a cijena skoro pa ATL iliti kao da je firma u pred stecajnoj nagodbi I ne moze naci investitora koji ce joj dati nesto kapitala za place nezadovoljnih radnika(kao na nekima).Nije istina da firma pravi svake godine preko sto milja minusa jer je ove godine u blagom plusu(1-9 mj.)Od nove godine nece biti vise cak ni prenesenih minusa iz prijasnjih godina, znaci totalno zelenilo.Zadnji kvartal ocekujem znacajnu dobit (vecu nego sto je bila u drugom kvartalu) a niti izlazak Agrokora na LSE nece previse odmoci.Naravno da sam ponosni imatelj ove dionice I necu ih prodavati(osim u krajnjoj nuzdi minimalne iznose}.Tko misli da ne vrijede eto u petak je na kupnji stajao nalog po 35, 1000 kom. I vise (medjutim nitko nije prodao ni jednu sto mi govori da imatelji postaju svjesni spleta okolnosti koji moze ovu dionicu odvesti tamo gdje joj je I mjesto-u drustvo najperspektivnijih}.Zasto investitori ne kupuju? Najvjerojatnije sto cekaju rasplet oko dokapa a o cemu cemo vise znati nakon najavljene sjednice u ponedjeljak(sto ce biti I tocka na I za ovu godinu).Kapital je kukavica I ne voli neizvjesnosti I nedorecenosti a dokap je jedan veliki upitnik koji visi vec mjesecima pa je I normalno da su investitori postali pomalo sumnjicavi.LP[emo_smijesak][emo_smijesak][emo_smijesak]

bravo dada, vječiti optimist! ali samo za dionice koje imaš u portfelju!

1. AGROKOR D.D. 5.039.039 61,34%
2. KBZ D.D. 285.714 3,48%
3. CERP/REPUBLIKA HRVATSKA 205.525 2,50%
4. KBZ D.D. 156.239 1,90%
5. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 121.584 1,48%
6. VABA D.D. BANKA VARAŽDIN 68.671 0,84%
7. PBZ D.D. 43.237 0,53% + 1087
8. PBZ D.D. 40.473 0,49%
9. OTP BANKA D.D. 30.398 0,37%
10. PERERA TATJANA 23.973 0,29%
UKUPNO 6.014.853 73,21%

Je li to kraj rasprodaje…

Izgleda da ne

M43

Do kada traje akcija?

LP


M43

Do kada traje akcija?

LP


Dok CERP ima i jednu dionicu to će trajati.A toga ima još ohohooo, a .ranitelja u našoj državi još više.Da se razumijemo i ja sam branitelj ali ……

Zašto bi netko dao veću cijenu kad zna da će mu ovi prodati još jeftinije



M43

Do kada traje akcija?

LP


Dok CERP ima i jednu dionicu to će trajati.A toga ima još ohohooo, a .ranitelja u našoj državi još više.Da se razumijemo i ja sam branitelj ali ……
[/quote]
ali više volim svoje loše ulaganje nago nećiju patnju.
Da nema branitelja našao bi se opet neki razlog, napr. bojkot EU poljeprivrede prema Rusiji.

New Report

Close