BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

danas ocekujemo dobre vijesti oko dokapa sto ce biti I tocka na I ionako uspjesne godine za blje, a nakon toga cekamo da se pozitivno ozracje prenese u porast cijene ovog prehrambenog diva[emo_naivan][emo_smijesak][emo_smijesak][emo_smijesak]


Moller

Hvala na komentaru i na tome sto vodis brigu o dionicarima Belja ali nisi me bas uvjerio.
Probaj s necim drugim.
Hvala jos jednom.
Zivio!


nema na čemu, vidim da ste jedan od onih, koji dok se sami ne uvjere nikome ne vjeruju, osobno s Ivicom ne bih tikve sadio


Nitko ne izlazi sa vijestima sa skupstine NO?


Ako objave dokap? novi BVPS bi mogao biti cca 60 Kn (i to ako dokap bude u novcu, a ako bude kao na Vupiku mogućim prebijanjem dugova ili sl. mogao bi biti poprilično i niži …),
Budući da je sadašnji BVPS cca 93 Kn… a za isti se trenutno nudi između
20 – 35 Kn, zašto bi netko za novi poprilično niži BVPS nudio više KN negoli sada nudi…

Nekima danas nije do komentara.Nema pravih igrača sve sami burekdžije.
Nema ko da povuče ova kola iz kaljuže, i to je to.

[color=blue][emo_cool] [b]PRAVI DUDEK IMA REGICU , DIONICE BELJE , I OVU DIVNU VLADU[] [emo_palacg][/b] [/color]

mozda bi netko I skinuo koju tisucicu ali nema nikakvih vijesti o dokapu pa smo na ceki[emo_zacudjen]


mozda bi netko I skinuo koju tisucicu ali nema nikakvih vijesti o dokapu pa smo na ceki[emo_zacudjen]

a žašto bi netko išta skidao, kad je Belje zbog prvotnog ovog:
http://www.zse.hr/default.aspx?id=53022
te potom 02.02.2014 ovog:
http://www.zse.hr/default.aspx?id=54469
izgledno izgubilo 39.517.600 KN, zašto piše ovdje:

Škegrina Fragraria od Belja preuzela 80% Moslavina Voća

Borislav Škegro – novi hrvatski ‘kralj jabuka’

zizic vidim ides od dionice do dionice I bacas crnilo sto I nije tako zahtijevan posao obzirom na stanje na zse. Neka, neka, pa netko I to mora raditi. Nego u vezi tvog posta da je blje izgubilo neku lovu priupitao bih te jesili bio prisutan kod potpisivanja ugovora pa znas u kunu po koliko su bili pogodjeni udjeli ili ti je gazda nesto u rodu pa ti je sapnuo na uho ili se oslanjas na intuiciju nekih novinara koji pogadjaju onako odokativno kako stvari stoje. Ti koji se stalno volis gadjati sa BVPS zaboravljas da je blje na oko 0,3 bvps, pa eto ti potencijala za rast od najmanje 200%,MCAP smijesan itd., ali ti sve to dobro znas pa ipak ne mozes odoljeti a da ne prospes malo soli na ranu dionicara koji su izgubili(neki manje, neki vise). Meni osobno si zabavan I zato” keep the good work “.LP

ping

free flow information

da, ali se smanjuju dugovi, raste prostor za vecu dobit, samim time i povecanje BV s vremenom …koji bi i tad bio smijesnih 0.5-0.6 BV , a sad je 0.36



Nitko ne izlazi sa vijestima sa skupstine NO?


Ako objave dokap? novi BVPS bi mogao biti cca 60 Kn (i to ako dokap bude u novcu, a ako bude kao na Vupiku mogućim prebijanjem dugova ili sl. mogao bi biti poprilično i niži …),
Budući da je sadašnji BVPS cca 93 Kn… a za isti se trenutno nudi između
20 – 35 Kn, zašto bi netko za novi poprilično niži BVPS nudio više KN negoli sada nudi…

[/quote]

CERP i dalje otpušta….

Vaš link …

La vita e bella!

hvala kolega posejdon na iskazanom (jedinom)razmišljanju glede daljnjeg puta belja unutar koncerna. to isto mi je rekao prijatelj ( da samo povezan proizv.-prodajni biznis koji uključuje i belje i vupik i pik vinkovce) dolazi u obzir unutar koncerna prije najavljenog ipo-a, navodno da tempo diktiraju kreditori koji ne žele drukčiji scenarij. naime, sadašnji loši rezultati spomenutih firmi oslobađaju realnu mogućnost bitnog sniženja cijene dionica agrokora u javnoj ponudi koje će ti isti kreditori upisati. njihovom konsolidacijom kroz neko vrijeme stvorena je rezerva za osttarivanje znatno veće dobiti. ima logike!

@ Randopph

Mene u pravilu zanima konstruktivna rasprava, pa sam vam rado iznio svoje mišljenje.

Nastavno na to, volio bih dodatno pojasniti svoj stav odnosno pokazati da sam na neki način dobio njegovu potvrdu.

Todorić se nakon skoro dvije godine 27. 11. 2014. osobno pojavio pred novinarima (na potpisivanju ugovora o preuzimanju brige oko Agrokorovog voznog parka sa tvrtkom Emil Frey). Novinari su ga tada zaskočili i on se standarno loše verbalno izražavao, ali je upravo zahvaljujuči tom novinarskom “prepadu” izrekao misao koja samo potvrđuje moje prvotne ideje.
Tada je Todorić na pitanje o izlasku Agrokora na burzu novinarki odgovorio protupitanjem: “Što bi vi radije, bili vlasnik 90 % tvrtke koja vrijedi milijardu neke novčane jedinice ili imali 10 % vlasništva u tvrtki koja vrijedi 2 ili 3 milijarde?”

Ne znam je li on sasvim svjestan da je tim pitanjem iskazao dva ključna elementa:
1. Izrazio je žal za time da zapravo gubi vlasništvo nad Agrokorom !!!
2. Potvrdio je da Agrokor (čitaj tvrtke kćeri jer su upravo one kreatori njegovog biznisa) vrijedi višestruko nego što sada prikazuje !!!

Kreativno knjigovodstvo može raditi u Hrvatskoj, ali nešto teže to može izvoditi na LSE.

To mi uljeva povjerenje da su i moje trenutne kupnje dobra investicijska odluka.

La vita e bella!

New Report

Close