BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lijepo sam ja rekao i prikazao …. 320,00. Do tada gore – dolje.

I love the Smell of Profits in the Morning

Ima li netko ljubazan da stavi kakav “grafčić”, neku analizicu i sl.
[smiley11]

He, he, kako se plaši sitna riba na Belju. Treba staviti malo sira na tu udicu pa se možda netko i uhvati. Ako krenemo sa Bucom to bi bio pravi zbor, hehe! Sretno! . Ne znam samo da li će uspjeti kupnja po diskontu u zadnjim minutama ili će ruke ostati čvrste. [smiley2]

BLJE-R-A Vrijeme: 15:33:40
Kupnja
Ukupno ponuda 41
Ukupno dionica 9434

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja
Ukupno ponuda 46
Ukupno dionica 5638

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
314,00 10
313,00 215
312,00 77
311,20 100
311,02 30

318,00 126
319,97 23
319,99 203
320,00 815
321,00 100

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

Krenulo lupanje po bidu – zaplasivanje ili promjena trenda? ask za sada ne reagira…..

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Ipak je uspjelo. Hvala kolega. Samo vi dajte imamo mi još municije.
Sva sreća da na Belju stalno ima onih kojima se tresu gaće kad se dignu zastave.

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.


Krenulo lupanje po bidu – zaplasivanje ili promjena trenda? ask za sada ne reagira…..

To su oni koji čim stane lupanje po asku na 30 min. odamh lupaju po bidu. Brzo to prođe, pa slijedi nastavak.
Kako će se samo lupati po glavi za koji dan [smiley1].

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

A zašto si digao šalunge za samo 5 kn? [smiley2]

Slažem se sa kolegom iz svemira. Prerano je prodavati jer još ništa nismo vidjeli. Čak i za day tradere. Strpljenje se isplati. Treba sačekati to izvješće i onda procjeniti situaciju.
Svakako mislim da će godina biti bolja nego prošla.
A onda hehe, još ulaganja u BLJE, i širenje istočno bi isto trebalo povući BLJE još naprijed.

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

ma samo neka raste….strpljivo cekat

DOKUP!

Izvješće sa krajem mjeseca.Blizuuu.

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


Krenulo lupanje po bidu – zaplasivanje ili promjena trenda? ask za sada ne reagira…..

Malo zaplašivanja i onda u zadnjim minutama čišćenje prodaje do 319,99 što je ujedno i najveća cijena danas.
Sutra bi moglo biti jako zanimljivo [smiley2]


” Malo zaplašivanja i onda u zadnjim minutama čišćenje prodaje do 319,99 što je ujedno i najveća cijena danas. Sutra bi moglo biti jako zanimljivo [smiley2]

Nemojte me krivo shvatit ali ovakva ciscenja u zadnjim minutama cesto rade i oni koji se zele sutra ujutro iskrcat van…. svakako ce biti zanimljivo
[smiley2]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close