BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@dada
kako nešto “možda” može biti “definitivno”? ili slučajno možda brkate infinitiv sa definitiv..[emo_zacudjen].

zizic evo ti naucno fantasticnog objasnjenja. Definitivno se odnosi na odluku o dokapu, dakle definitivno ce biti donesena sutra a mozda se odnosi na vrijeme kada cemo mi ostali o toj odluci nesto I doznati dakle mozda sutra a mozda u petak. Oprosti sto sam te zbunio vjerojatno zbog toga sto nisam stavio zarez iza definitivno. Sad kad smo to I pravopisno rasclanili reci ti meni jesi li zadovoljan sa sadrzajem jer ocigledno nisi sa formom.LP

ja sam svoju današnju kupnju odradio [emo_smijeh]


Kaze bankar da po ovoj trenutnoj cijeni da bi on usao , po njegovoj analizi firma vrijedi vise od ove cijene , sad ceka odobrenje kredita

da nije tvoj frend krenuo u akciju? netko je pobrao 1600 komada s prodaje i pobrao sve do 37 kn?

Ignore: KressoM, delux

Potražnja za dionicom nikakva, a skida se s prodaje. Bilo bi zanimljivo da nije prozirno. Namjera je prikriti buduće gubitke u zaradi zbog nestajanja ruskog tržišta. Pored Belja isto prijeti i Podravci, a bogami i AD Plastika bi mogla ostati kratkih rukava.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

drOETKER

Jedino sto je prozirno u cijeloj prici je tvoj komentar.
Da nisi mozda ti danas prodao po 34,65?
Ili si mislio ubosti po 34 pa nikako da ti prodje nalog.


Potražnja za dionicom nikakva, a skida se s prodaje. Bilo bi zanimljivo da nije prozirno. Namjera je prikriti buduće gubitke u zaradi zbog nestajanja ruskog tržišta. Pored Belja isto prijeti i Podravci, a bogami i AD Plastika bi mogla ostati kratkih rukava.

http://www.24sata.hr/biznis/podravka-pik-vrbovec-i-belje-nece-se-vise-izvoziti-u-rusiju-379155
jel mislite da će ovo tek biti možda negativno vidljivo za/od 4Q 2014 pa nadalje ili…?

blje ne izvozi u Rusiju


Potražnja za dionicom nikakva, a skida se s prodaje. Bilo bi zanimljivo da nije prozirno. Namjera je prikriti buduće gubitke u zaradi zbog nestajanja ruskog tržišta. Pored Belja isto prijeti i Podravci, a bogami i AD Plastika bi mogla ostati kratkih rukava.

ajde deda ne lupetaj. sad su tvoji KSST koji ne ulažu ništa nego gomilaju gubitke, a trže se po enormnih 400 kn (!?!?!) bolja prilika od belja u koje su uložene milijarde i koje ostvaruje milijarde kuna godišnje prihoda, a trži se po smiješnih 36 kn?!?

Ovdje neki postaju nervozni, shvaćam čega se boje.

P.S.

Tek je počela.


drOETKER

Jedino sto je prozirno u cijeloj prici je tvoj komentar.
Da nisi mozda ti danas prodao po 34,65?
Ili si mislio ubosti po 34 pa nikako da ti prodje nalog.


___________
Ne pada mi na pamet kupovati Belje. Ne kupuje se dionica koja dugo pada.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

DrOetker

Svatko se češe gdje ga svrbi,
tek je krenula, biti će još većega svrbeža.

New Report

Close