BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovo pitanje o mogućem istiskivanju malih dioničara ili o delistanju dionice nije bezveze. To jest rizik ove dionice. Doduše mali, ali ipak je.
S obzirom na iskustvo odnosa Todoriće prema svojim dioničarima te delistanje Konzuma ovo na žalost nije nemoguć scenarij.

da, teoretski je moguće, no ako do toga i dođe, minimum je isplata po BV-u, a to je osjetno iznad 40 kn. no kako on planira izlazak Agrokora na strane burze, sumnjam da bi se usudio ići na istiskivanje malih dioničara jer bi time stvorio negativan imidž i poslao jako lošu poruku za listanje na stranim burzama

Ignore: KressoM, delux

Što su “pesimisti” stali izgleda da uzmiču, he,he.

Pozdrav.

Pa čisto sumnjam da će Agrokor izaći na neku stranu burzu.
Pa nisu vani munjeni kao naši mirovinski fondovi da mu plačaju po koliko on želi,
i u tom slučaju mislim da če se grdno razočarati!

[color=blue][emo_cool] [b]PRAVI DUDEK IMA REGICU , DIONICE BELJE , I OVU DIVNU VLADU[] [emo_palacg][/b] [/color]


sad je samo pitanje sa koliko ce peneza gazda ovo dokapitalizirat 0,5 ili 1 mlrd. kunica[emo_smijesak][emo_namigusa][emo_palacg]

a di te po kojoj cijeni će naći vaše gore navedene peneze… mislim zbog svih plaćenih obaveza prema ovdje navedenima:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/bez-drzavnih-poticaja-todoric-bi-bio-u-minusu-dobit-agrokora-349-milijuna-kuna/762802.aspx

ili će biti neki novi hokus-pokus dokap bez peneza… [emo_ooooo]

@zztop
ma sigurno ce doci kod tebe pokucati na vrata I pitati da mu posudis nesto sitno[emo_smijeh]

@dada
nadam se da neće tebi ponudit nešto sitno od sitnog….
Ajd sretno[emo_dolar]

ping 34 pong 36 ping 34 pong 36

free flow information


Kaze bankar da po ovoj trenutnoj cijeni da bi on usao , po njegovoj analizi firma vrijedi vise od ove cijene , sad ceka odobrenje kredita

da nije ovaj 1000 H nalog na 34,13 kn od tog tvog prijatelja? možda mu je banka već odobrila kredit? [emo_smijeh]

Ignore: KressoM, delux

Avax10

Je stvarno treba hrabrost staviti tu cijenu.
Ta će cijena uskoro biti smiješna, morati će se puno više ohrabriti.

@cxy2012
ma slažem se, i ja sumnjam da će na toj cijeni uloviti i 1 komad, ali strpljivo čeka ako nekome ipak popuste živci. no mislim da će ipak sutra morati dići nalog na 35-36 kn jer tako nisko po bidu više nitko ne udara

Ignore: KressoM, delux

sutra odluka o dokapu?

definitivno mozda nesto konkretnije saznamo do kraja dana ili u petak

New Report

Close