BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zztop

Kakvo je to plašenje "eventualno", he,he.

P.S.

Možda netko i zsgrize.


nadam se da te moguća “pravična otkupna naknada, a zbog delistiranja dionice sa ZSE…” iznenada ne iznenadi da ne kažem zgrize… No, možada i neće, jer uvijek potom, naravno, postoji mogućnost prodaje dionice putem npr. Njuškala, oglasnika itd đ. …
[emo_namigusa]


Serija

Taj bankar je kao pametan kupovati sada po 3X, ja nisam bankar pa znam to.

Pozdrav.

Kaze bankar da po ovoj trenutnoj cijeni da bi on usao , po njegovoj analizi firma vrijedi vise od ove cijene , sad ceka odobrenje kredita ali kaze da se jos premislja , ja sam mu savjetovao da priceka

Pravicna naknada? Netko je nedavno pisao na Ingri nesto o BVPS! Jel to dobra naknada?



Zztop

Kakvo je to plašenje "eventualno", he,he.

P.S.

Možda netko i zsgrize.


nadam se da te moguća "pravična otkupna naknada, a zbog delistiranja dionice sa ZSE…" iznenada ne iznenadi da ne kažem zgrize… No, možada i neće, jer uvijek potom, naravno, postoji mogućnost prodaje dionice putem npr. Njuškala, oglasnika itd đ. …
[emo_namigusa]
[/quote]prelazite sa jedne crne teme na drugu,ajde se odlucite vise ili je to znak neke nervoze 😛

@gonzales
28.2.2013 11:09
http://www.poslovni.hr/forum/tema/blje-belje-dd-504?page=876
[emo_namigusa]

Serija

Taj bankar treba poduku o ulaganju.
Ponavljam ja nisam bankar, a nikad nisam bio veći optimista nego sada za Belje.

P.S.

Oko Belja se već odreďeno vrijeme stvari dovode u red, ipak je najava o izlasku Agrokora na stranu burzu (treba mladu urediti za udaju).
Pozdrav.


nadam se da te moguća "pravična otkupna naknada, a zbog delistiranja dionice sa ZSE…

obzirom da nedavno smanjenje nominale i dokap po 40 kn, ta “pravična naknada” ne bi bila ispod 40 kn, dakle to bi bio minimum. osim toga, pravična naknada bila bi barem BV tvrtke, a to je dosta iznad 40 kn, dakle kupnja po ovim cijenama je bez rizika što se toga tiče

Ignore: KressoM, delux

Ovo pitanje o mogućem istiskivanju malih dioničara ili o delistanju dionice nije bezveze. To jest rizik ove dionice. Doduše mali, ali ipak je.
S obzirom na iskustvo odnosa Todoriće prema svojim dioničarima te delistanje Konzuma ovo na žalost nije nemoguć scenarij.

La vita e bella!

sad je samo pitanje sa koliko ce peneza gazda ovo dokapitalizirat 0,5 ili 1 mlrd. kunica[emo_smijesak][emo_namigusa][emo_palacg]



nadam se da te moguća "pravična otkupna naknada, a zbog delistiranja dionice sa ZSE…

obzirom da nedavno smanjenje nominale i dokap po 40 kn, ta "pravična naknada" ne bi bila ispod 40 kn, dakle to bi bio minimum. osim toga, pravična naknada bila bi barem BV tvrtke, a to je dosta iznad 40 kn, dakle kupnja po ovim cijenama je bez rizika što se toga tiče
[/quote]

Ili si teži naivac ili imaš skrivene namjere da bi ovako nešto izjavio.


Ovo pitanje o mogućem istiskivanju malih dioničara ili o delistanju dionice nije bezveze. To jest rizik ove dionice. Doduše mali, ali ipak je.
S obzirom na iskustvo odnosa Todoriće prema svojim dioničarima te delistanje Konzuma ovo na žalost nije nemoguć scenarij.
već sam nekoliko puta pojasnio njegov odnos prema dioničarima, gdje spadaju i “špekulanti” kako je sam znao izjaviti, da je to čak jedini mogući scenarij, ne trpi taj “špekulante” zna on dobro to po sebi, kakvi su to ljudi

Nakon dokapa, hoće li i MF kupovati ovdje, kao što su kupovali i Ledo.

P.S.

Po koliko bi mogli platiti.

Pozdrav.

New Report

Close