BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dionica je na 3x kao što je bila 2005, prije nego je u firmu uloženo nekoliko milijardi kuna.

Pozdrav.


Dionica je na 3x kao što je bila 2005, prije nego je u firmu uloženo nekoliko milijardi kuna.

Pozdrav.


Kad već spominjete ATL … Upravo u tome je možda mogući problem… jer ATL Belja iznosi 30,01 KN te se zbio 23.5.2005. god. … i nakon toga nikad nije bio ispod… dali će se desit novi mogući ATL… mislim da ni vi ni ja trenutno sada ne znamo… ili vi kao znate te ste možda sigurni da možda neće …?
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=BLJE-R-A
[emo_naivan]


Serija

Bliže smo 40, a ne 30.

A onda se možda napokon krene u probijanje vrhova.

Pozdrav.

Da …. ak’ ne uzmeš u obzir (silazni) trend. Inače smo taman negde na pol puta.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Pricao sa jednim kolegom , prijateljem , bankarom , koji je na malo boljoj poziciji u jednoj banci prije otprilike godinu dana kad je cijena belja bila oko 60 kn kaze mi bjezi od toga , preskupo , danas mi samoinicijativno priupita jel ti imas jos ono belje , pa krene pricat kako s kolegama s posla analizira zadnja izvjesca te konstatira kako mu je belje zanimljivo na ovoj cijeni , dugo mi je iznosio svoje argumente za i protiv , pricao je u dugovima , neprofitabilnosti, a s druge strane o velikim ulaganjima , sirenju , mercatoru , ipo-u , da bi pricu zavrsio sa ako imas novaca ja bi kupio , cijena nikad niza , ali meni vrag ne da mira pa je cekam jos nize , ovo nije nikakvo navlacenje , svako nek radi sa svojim novcem sto ga volja

Serija

Taj bankar je kao pametan kupovati sada po 3X, ja nisam bankar pa znam to.

Pozdrav.

tu imamo padajuci trend vec 3 godine koji je cini se zaustavljen ove gdoine tako da samo sad na nekoj prekretnici bas na ovim razinama rekao bih, sto se nekako naslucuje i iz grafa.

Da …. ak' ne uzmeš u obzir (silazni) trend. Inače smo taman negde na pol puta.

mozda.
a mozda je 2/3

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Cbw

Interesantno padajući trend baš krenuo nakon poznate I odluke HANFE ( prije oko 3 godine).
Pitanje je za koga je odraďen ovaj padajući trend i tko ga je odradio?

Što je se htjelo dokazati i za čiji interes “da dionica ne vrijedi koliko je prva hanfa napisala”, nego kao “to vam je cijena koliko vrijedi” nakon 3 godne padanja dionice.

E sad kako će Agrokor na stranu burzu što najavljuje sa ovakvom cijenom.

24.11.2014.
http://www.aztn.hr/article/1656/inicijalno-izvjesce-povjerenika-za-nadzor-koncentracije-agrokora-i-mercatora

“…Među pet najvećih dobavljača u određenim kategorijama i potkategorijama ne smiju se nalaziti dobavljači iz sastava Agrokor koncerna.

Agrokor, pak, mora bez odgode obavijestiti dobavljače da se nalaze u kategoriji pet najvećih, a isto tako, obavijestit će i dobavljače iz svog koncerna da oni ne mogu biti uključeni u listu pet najvećih dobavljača. S obzirom da je od početnog dana koncentracije već proteklo određeno vrijeme, ugovori s dobavljačima isključivo Mercatora-H trebaju biti sklopljeni/produljeni na godinu dana od datuma sklapanja/produljenja ugovora, neovisno o početnom danu koncentracije….”

prodan udio u moslavina vocu za 155 mil.HRK a I zakazana sjednica NO u vezi dokapa[emo_zacudjen][emo_smijesak][emo_smijesak][emo_smijesak][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

@dada
Belje nije prodalo već prebacilo svojih 155.517.600,0 kn udjela od Moslavina voće na društvo Fragraria d.o.o. …
http://www.zse.hr/default.aspx?id=54469

@zztop
blje je zakljucilo ugovor o” prijenosu I stjecanju” u vrijednosti 155 mil., pa ne mislis da je to isto sto I” prodalo” ili mislis da je bilo gratis?? Onaj sto je nesto stekao I na koga je nesto prebaceno po logici stvari je I vlasnik tog dijela.LP

New Report

Close