BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma dajte ljudi ovo je presmjesno,pa ovo je cijena stecajuse a ne firme pred kojom je velika perspektiva sutra

Vpik 2,5 puta skuplji od belja.


Vpik 2,5 puta skuplji od belja.

Činjenica da je Vupik u odnosu na Belje seoska zadruga, ali je činjenica da je Book Vupika 2,5 puta veći od Belja. Ne drukat na pamet.

A sta znaci book?

Ljudi, ajde malo udžbenik financijske analize u ruke pa onda uspoređujte dvije kompanije. Koliko dionica ima VPIK a koliko BLJE?

La vita e bella!

agrokor prebacio dodatnih 285K na KBZ d.d.

Kad sam zadnji put bio u belju cijena je bila 100kn,a radnici su kupovali po 30kn. Cijena vpika u to vrijeme je bila 60kn. Danas je belje na 35kn, a vpik na 80kn. U buducnosti ne vidim vise nikakvu sansu da se belje vrati na 100kn, pogotovo nakon dodatnog razvodnjavanja

Jel neko kuži što se krije iza ovog prebacivanja od Agrokora na KBZ?
Ili kako bi rekli u Gavrilovićevoj reklami: “Tko stoji iza toga?”

La vita e bella!

kad čujem gazdu todu kako daje izjave uvijek se zabrinem za njegove kompanije. ili je veći retardos ili ima strah od javnog nastupa.pa on ne može misao završiti do kraja u jednoj rečenici. jeste slušali danas izjave koje je davao,banderas je za njega aristotel.

otpustit će 2000 ali ima u planu zaposliti 13 500 i to bez akvizicija?!?
jel se on jane sa okusom bunike napio.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


kad čujem gazdu todu kako daje izjave uvijek se zabrinem za njegove kompanije. ili je veći retardos ili ima strah od javnog nastupa.pa on ne može misao završiti do kraja u jednoj rečenici. jeste slušali danas izjave koje je davao,banderas je za njega aristotel.

otpustit će 2000 ali ima u planu zaposliti 13 500 i to bez akvizicija?!?
jel se on jane sa okusom bunike napio.

Ha-ha-ha!
Da bunika…

Poznato je to da on nije neki retoričar, pa se zato vrlo rijetko pojavljuje u medijima, a i kad mora to radi preko pisanih intervjua.
Novinari su ga ovaj puta zaskočili.
I dok ima zbrkanu verbalnu (čitaj misaonu) komunikaciju, meštar je za druge stvari.

La vita e bella!

Pa čovjek ima veze, i to debele veze , i to osobito debele veze sa svima pa i sa političarima.
A možda je čovjek i rođen pod sretnom zvijezdom.

[color=blue][emo_cool] [b]PRAVI DUDEK IMA REGICU , DIONICE BELJE , I OVU DIVNU VLADU[] [emo_palacg][/b] [/color]

kolege, nakon konačne najave agrokorova ipo-a, malo analiziram vlasnička pretumbavanja unutar koncerna koja traju već neko vrijeme. gazda naravno želi postići max cijenu, pa stoga prebacuje udjele tvrtki koje nisu do kraja konsolidirane izvan vlasništva koncerna. unutar ostaje kompletna maloprodaja + ledo, jamnica, zvijezda,…. dok će se poljoprivredna proizvodnja objediniti u novu tvrtku koja neće u ipo jer bi trenutnim poslovanjem utjecala na kompletnu sliku. to mi jedino logično objašnjenje.

nisam siguran da li razmišljam u pravom smjeru, ali da sam ja gazda postupio bih upravo tako! kakva su vaša razmišljanja??

New Report

Close