BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što se dešava “pesimisti” ne znaju kuda će, he,he.

Pogdrav.


djuro danas nakon dokapa vrijedi od 5-10 kn. bv im je 8 kn.ne znam po kojem kriteriju bi se trebali trgovati iznad booka.

belje dobija samo jednog dioničara koji neće prodavati svoje dionice pod nikakvim okolnostima a dokap radi po 40 kn. sve je jasnoali na zse vrijede kupusarska pravila a ne normalna kao na zapadnim burzama. i toga treba biti svjestan i ne podcjeniti sentiment i psihologiju mase .što ja puno puta napravim a u suporotnosti su sa zdravom logikom.


ovdje već dugo nije bitno kakva je dionica, nego tko su dioničari, ima li organiziran sindikat, da li je netko bacio oko,po koliko država (pro)daje svoje udjele, itd, itd i naravno da kao šlag dolaze potezi vrlih nam ministara i Vlade, koji svako malo nešto petljaju, jer nemaju pojma što u stvari treba učiniti za gospodarstvo, dok ih pola namjerno opstruira

Djurek vam otima likvidnost, da mi je znati kako ce to zavrsiti [emo_namigusa]

free flow information

Što su “pesimisti” stali, da ih Engleska burza nije prepala?

Pozdrav.


djuro danas nakon dokapa vrijedi od 5-10 kn. bv im je 8 kn.ne znam po kojem kriteriju bi se trebali trgovati iznad booka.

belje dobija samo jednog dioničara koji neće prodavati svoje dionice pod nikakvim okolnostima a dokap radi po 40 kn. sve je jasnoali na zse vrijede kupusarska pravila a ne normalna kao na zapadnim burzama. i toga treba biti svjestan i ne podcjeniti sentiment i psihologiju mase .što ja puno puta napravim a u suporotnosti su sa zdravom logikom.

da ali đuro ima blogera a mi imamo k.rac


Što su "pesimisti" stali, da ih Engleska burza nije prepala?

Pozdrav.


Kakve veze ima “engleska burza” da Beljem???
Osim toga takva burza ne postoji već LSE.
Nitko,baš nikada nije spominjao uvrštavanje Belja na neku stranu burzu!!!!
No, sa Beljem nešto “ne valja” kako sa cijenom dionice,tako i sa poslovanjem!!
Pozdrav


da ali đuro ima blogera a mi imamo k.rac

Apropos blogera i Belja.

Baš sam išao proanalizirati spomenuti blog i ustanovio sam da se Belje na njemu spominje u 9 navrata.
Uglavnom o Belju piše u pozitivnom svjetlu osim što ističe visoku zaduženost kompanije, što je bez sumnje istinita primjedba.
Također se navodi da je Belje kupovao na razinama nešto iznad 50 kn.
(He- he. Moj prosjek je znatno i daleko bolji (oliti niži) od toga! [emo_smijesak])

La vita e bella!


da ali đuro ima blogera a mi imamo k.rac

potvrdio si status ignore, zbilja ga mlataras bezveze

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Vaš link …[/url]
Ali Agrokor ne gleda samo jednu opciju, gleda čitav niz opcija. Najveće svjetske kompanije i investitori nam se javljaju, žele biti partneri Agrokora i žele s nama podijeliti investicije na ovim prostorima. Vidjet ćete u narednih nekoliko mjeseci što ćemo raditi i koje ćemo investitore dovesti. Ne samo da sami investiramo nego potičemo i dio naših partnera iz svijeta da dođu i s nama podjele investicije. To je put kojim idemo, rekao je.

U pitanju je Bečka burza a ne Engleska.

kad bi mogli objaviti nove info o dokapitalizaciji?

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

@basina
pa ako to nije izjava kojom se pomicu planine onda ne znam sto je[emo_smijesak][emo_smijesak][emo_palacg][emo_palacg]

New Report

Close