BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@dada11
što je, ne udaraš svim silama po prodaji? [emo_namigusa]

Ignore: KressoM, delux

@dadic
tzv. novost nije od jučer već skoro godinu i pol stara… i ti to dobro znaš, ali ako možda ne … evo, izvoli:
http://www.business.hr/kompanije/ekskluzivni-intervju-2-dio-todoric-darko-knez-ce-biti-sef-adria-retaila

@avax
ja sam svoje rakete ispalio oko 40 I sad sam bez municije

@zizic
jedno je vijest da ce nesto biti a drugo da se na necem trenutno radi

Postavlja se pitanje žašto kupiti danas kada će sutra biti jeftinije?.okoši će prodat za bilo koju cijenu tako da nebi trebalo biti žurbe.

Što je ne ide ne pomaže ni Engleska burza, he,he.


Što je ne ide ne pomaže ni Engleska burza, he,he.

bitno da se držimo iznad 30 kn [emo_smijeh][emo_palacg]

Ignore: KressoM, delux

Ovaj tjedan bude iznad 30.Ovo je totalno uništena dionica. Sve je pokrenuo CERP a dalje ide samo tim smjerom.Gore je stanje u ovoj dionici nego u našoj .ržavi.Vupik ima 3 jaka igrača koji drže sve pod kontrolom.Belje nema ništa.

-Merkator

-Porast prihoda i dobiti

-Engleska burza?

Ništa ne pomaže za sada,neki jaki igrači.

Pozdrav.

Zaniljivo, DDJH obajvi cijenu dokapa na 20 kn, a trguje se na 27 (35% više) , a ovdje cijena dokapa i nominala 40 kn, a trguje se sa 34 (15% manje)…a neznam bas koja od ove dvije kompanije bolje stoji jel DDJH ili BLJE!!


Postavlja se pitanje žašto kupiti danas kada će sutra biti jeftinije?.okoši će prodat za bilo koju cijenu tako da nebi trebalo biti žurbe.

Zar “nisu .okoši” oni koji su kupili skuplje???
Oni koji su prodali su bili malo pametniji,zar ne???
Pozdrav


Zaniljivo, DDJH obajvi cijenu dokapa na 20 kn, a trguje se na 27 (35% više) , a ovdje cijena dokapa i nominala 40 kn, a trguje se sa 34 (15% manje)…a neznam bas koja od ove dvije kompanije bolje stoji jel DDJH ili BLJE!!
djuro nije vrijedio 50+ kn kao ni ovo 100+ kn
skupljaj dok ima robe.

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

djuro danas nakon dokapa vrijedi od 5-10 kn. bv im je 8 kn.ne znam po kojem kriteriju bi se trebali trgovati iznad booka.

belje dobija samo jednog dioničara koji neće prodavati svoje dionice pod nikakvim okolnostima a dokap radi po 40 kn. sve je jasnoali na zse vrijede kupusarska pravila a ne normalna kao na zapadnim burzama. i toga treba biti svjestan i ne podcjeniti sentiment i psihologiju mase .što ja puno puta napravim a u suporotnosti su sa zdravom logikom.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

New Report

Close