BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/todoricev-agrokor-izlazi-na-burzu-u-londonu-savjetuje-ga-rothschild-grupa/786601.aspx

opa bato, jel oni to kazu u prvoj polovici 2015?, za mene ovo je senzacionalna vijest. Puno hvala na promptnoj obavijesti @jelka2.[emo_ooooo][emo_smijeh][emo_smijesak][emo_namigusa][emo_novac][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

A kud baš sad, kada sam u fazi kupnje… [emo_bijesan]

[emo_smijesak][emo_smijesak][emo_smijesak]

La vita e bella!

Bogme neko se bas nakupovo danas po 35 kn

@ Jelka2

Dio toga je moj. [emo_smijesak]

To potpuno otvoreno kažem.
Možda za tri mjeseca bude na 25 pa ću biti u minusu.
Ali sam kupovao ovih dana po ovim (bagatelnim) cijenama.
Trenutna tržišna kapitalizacija Belja je 287M kuna.
To je smješno s obzirom na zemlju u posjedu, proizvodnju, potencijal i povečanje prihoda od prodaje te dug matici koji će padati s obzirom na međunarodne aspiracije Agrokora i uvjeta finaciranja tamo.

La vita e bella!

Pa dugorocno je sigurno dobro ulaganje

hm dali je ovaj pad bio zadnji pokusaj jeftine kupnje ove dionice [emo_beztona]

Gonzales
ma naravno da ce biti jos pokusaja ali ce im biti sve teze pronalaziti bisere koji ce im “davati” dionice po ovim cijenama.LP


Meni Belje vrijedi duplo nego Todoriću.
Rado ću ući i u kredit za kupnju Belja po 2 kune. [emo_smijesak]

Znači ipak si odlučio platiti više od napisanoga.

Je li to prehrabro?

Vaš link …[/url]
Slabo će nam gazda proći na ipo-u ako meštrti na londri skuže da je Belje i Vupik perjanice Agrokora

sumnjam da ide cijeli agrokor na ipo,vjerojatnije konzumator,i mislim da su pretjerali u brojkama,navodno 4 milijarde eura. pa cijeli sales mu je 7 miljardi eura sa merkatorom.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Ide cijeli Agrokor

New Report

Close