BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovakav raspad bid-a je moguće vidjeti samo na kupusarskoj burzi kao što je zse.firma izbaci dobre rezultate dobro posluje ,sve ok a netko je potuče 30 posto u 5 dana.smanjio sam po 41 dio kad sam vidio da kreće prema dolje ali ovo nisam očekivao.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Idemo to utuć na jednu kunu.Gazda čeka.

prije mjesec dana smanjen je temeljni kapital… nominala 40 kn…rezultati solidni…cemu onda ovaj pad…Vaš link …


ovakav raspad bid-a je moguće vidjeti samo na kupusarskoj burzi kao što je zse.firma izbaci dobre rezultate dobro posluje ,sve ok a netko je potuče 30 posto u 5 dana.smanjio sam po 41 dio kad sam vidio da kreće prema dolje ali ovo nisam očekivao.

Ide to ispod 30 kn. To sam i napisao prije mjesec-dva, ali me moderator izbrisao…

klasično šortanje na zse.polupaš po bidu neku količinu staviš naloge na prodaju na 3-4 mjesto iznad da plaše i onda u spreadu od par kuna loviš količinu.

umjesto da se legalizira short sale koji se odugovlači već 5 godina,daje se prilika da se na ovakav način trguje i tjera male ulagače sa zse. imam osjećaj da će nas za koju godinu ostati šačica .

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Malo ne tako davne povijesti …
NIJE ŽELIO NA BURZU
Todorić: Na Belju su htjeli zaraditi mešetari
http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/241806/Todoric-Na-Belju-su-htjeli-zaraditi-mesetari.html


klasično šortanje na zse.polupaš po bidu neku količinu staviš naloge na prodaju na 3-4 mjesto iznad da plaše i onda u spreadu od par kuna loviš količinu.

umjesto da se legalizira short sale koji se odugovlači već 5 godina,daje se prilika da se na ovakav način trguje i tjera male ulagače sa zse. imam osjećaj da će nas za koju godinu ostati šačica .

Ja sam isto da konačno uspostave short-selling ali glavni problem je što bi se vrlo lako izdilalo sa podatcima shorta i mogle bi se raditi strašne manipulacije.Pogotovo tko ima veliku kesu.

Ja sam Belje skroz likvidirao jer je bilo evidentno da ovo ide dole.
A što sam očekivao ništa jer i sami ste rekli da je ovo kupusarska burza!

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

a mozda nekom puko margin ko meni jucer?


klasično šortanje na zse.polupaš po bidu neku količinu staviš naloge na prodaju na 3-4 mjesto iznad da plaše i onda u spreadu od par kuna loviš količinu.

umjesto da se legalizira short sale koji se odugovlači već 5 godina,daje se prilika da se na ovakav način trguje i tjera male ulagače sa zse. imam osjećaj da će nas za koju godinu ostati šačica .


Kad gazda osjeti Belje će on riješit, delistira nas po kunu pa neće na Belju bit ni šačica.

ambijent 28.10.2014. 15:18

“Savjetujem kolegama da se ne zaletavaju s kupovinom dok ne izađe izvješće, strpite se par dana do tada”.

Ipak sam bio u pravu, nadam se da sam nekome uštedio koju kunu.

Evo dionice malo pomalo opet prema donjoj granici 3X,
gdje je bila prije drame oko pruzimanja Merkatora, majstori dobro odradili nije loše, i što je bitno za sada im nitko remeti igru.
P.S.
Samo ne znam jeli stvarno kupuju ili je izmeďu sebe.

Pozdrav.


Malo ne tako davne povijesti …
NIJE ŽELIO NA BURZU
Todorić: Na Belju su htjeli zaraditi mešetari
http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/241806/Todoric-Na-Belju-su-htjeli-zaraditi-mesetari.html


A ima li većeg .ešetara od njega?

New Report

Close