BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sad se u topten pojavljue vaba baka na koju je kbz prenio 68 000 dionica koje je prije toga on prenio sa agrokora.jel kuži netko što se zbiva.

nitko iz topten ne prodaje a lupa se po bidu i dionica pada.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


Rok za iskazivanje interesa za dokap je prošao još 11.09. dakle već prije 2 i pol mjeseci…
http://www.zse.hr/default.aspx?id=52963

Što znači da dokapa neće biti.

naarvno da neće, dionice se neće razvodniti i ova trenutna niska cijena je zaista smiješna.

Zamislite da MOL želi dokapitalizacijom preuzeti većinski paket dionica od države. Da li bi on htio otkupiti što veći paket po nižoj cijeni od recimo 2800kn ili bi želio platiti premiju na trenutnu cijenu i platiti 5000kn? Šta bi mu se više isplatilo? Vi ovdje govorite kao da agrokor i todorića briga za male dioničare. Ako mislite novce zaraditi na burzi uvijek budite realni i sagledajte situaciju kao da nemate dionicu. Koliko je njih pogubilo novce na IGH-u samo jer je nekad vrijedio, ili bi sad trebao vrijediti 15.000kn. Ako otkupi više dionica po jeftinijoj cijeni i onda želi prodati Belje dal mu je bolje kupiti više dionica što jeftinije ili skuplje?

Ekv. tržišna kapitalizacija (000)*: 293.950 (cca 38 mil eura).

Ako znamo da ima vise od 20 000 ha obradive zemlje sto ako je cijena 1 eur /m2 daje 200 mil eur…ili 1.5 mlrd kuna, a plus brojne farme i industrijska postrojenja….slicno je i kod VPIK


Odnos kupnja/prodaja 1:35

Goreg odnosa nema trenutno na burzi niti na jednoj drugoj dionici.
Svukupno kupnja 35 000 kuna.

to su najbolje kupnje

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Odnos kupnja/prodaja 1:35

Goreg odnosa nema trenutno na burzi niti na jednoj drugoj dionici.
Svukupno kupnja 35 000 kuna.

to su najbolje kupnje
[/quote]

Ne vidim što te spriječava da odmah sutra ostvariš svoju najbolju kupnju.
Još malo pa nestalo.

Ne vidim što te spriječava da odmah sutra ostvariš svoju najbolju kupnju.
Još malo pa nestalo.

mene nista , upravo cu tako i napraviti ,a te ukupne k/p okaci macku o rep,ja neznam tko vise pada na te gluposti

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


naarvno da neće, dionice se neće razvodniti i ova trenutna niska cijena je zaista smiješna.

Ako ne bude dokapitalizacije,to bi bilo “pogubno” za Belje jer ne može servisirati ove ogromne dugove s kamatama!!!
Da Belje opstana,po meni je nužna dokapitalizacija!!!
Pozdrav

Koliko se ovdje hvata 5-10%?

36 kn je sasvim OK cijena za ulaz, ako ništa drugo za dići bar 10%, a ako bude malo sreće i dobrog vjetra u leđa moglo bi i 15-20%

Ignore: KressoM, delux

Netko je javio možda da svi objekti belja su zapaljeni ili šta? Koje .okoši maju dionice, svašta na ovm svijetu postoji.

New Report

Close