BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidjet ćeš koliko vrijedi sad kad dođe na Bečku burzu. Mislim da možemo dodati na sadašnju cijenu jednu nulu.
LP

ja bih ipak dodao devetku za svaki slucaj[emo_smijeh]

Bisakovi,

Vidim da si ti kao i neki pojedinci ovdje najaktivniji na forumu kad se rusi cijena. Baci i poneki komentar kad pocne rast da nas prosvjetlis i tada.
Hvala.
Zivjeli!

Ovaj palac godinama tone, osim sitnog trejda tu se knjizi samo zgubitak vrlih forumasa..

free flow information

Insp. Nagib

Pa to je toliko prozirno da je nepotrebno komentirati kako se neki forumaši pojave u pisanju dok pada, pa onda odjednom nestanu kada dionica raste.
Zbog čega to rade pa to je bar osnova drukanja, za dobiti sitni postotak.
P.S.
Ne znam samo koga mogu dignuti na to, ili je igra izmeďu sebe?

Gledam malo ove promjene u Top 10 na “moje Dionice”. KBZ je kupio od Agrokora dionice po cijeni od 39,01 kn. Prodane su na dan kada je prosječna cijena bila 36,82 kn (19.11.). Sa KBZ-ovog računa je otišlo 68.671 dionica. To znači da je vlasnik KBZ računa taj dan izgubio 150.389,49 kn.

La vita e bella!

Odnos kupnja/prodaja 1:35

Goreg odnosa nema trenutno na burzi niti na jednoj drugoj dionici.
Svukupno kupnja 35 000 kuna.
Jao si ga vama koji vjerujete da cijena dionice ima izravne veze sa firmom i “analizirate” izvješća


Gledam malo ove promjene u Top 10 na "moje Dionice". KBZ je kupio od Agrokora dionice po cijeni od 39,01 kn. Prodane su na dan kada je prosječna cijena bila 36,82 kn (19.11.). Sa KBZ-ovog računa je otišlo 68.671 dionica. To znači da je vlasnik KBZ računa taj dan izgubio 150.389,49 kn.

Javi nam za mjesec dana koliko bi vlasnik KBZ računa izgubio da nije prodao

Posejdon

Gdje piše po kojoj je cijeni prebačena ta količina.

P.S.

Ubuduće molim pisati ozbiljno a ne nagaďati.
Razumijem zašto se piše ali probaj malo bolje.

Kolega CXY2012
drugi puta čitati napisano s više pažnje.
Napisao sam koja je prosječna trgovana cijena tog dana.
Od kuda ti znaš uvijete po kojima su dionice prebačene?
Možda su poklonjene.
Možda su založene.
A možda su vanburzovno prodane (npr. po prosječnoj cijeni za taj dan).

Sve opcije su moguće, a neke su vjerojatnije.
Ili možda misliš da su prodane npr. za 55,55 kn?

Usporedio sam cijenu po kojoj su kupljenje i cijenu na dan kada su sa računa otišle.

I molm te, ne pokušavaj tumačiti razloge zašto netko nešto piše.
To će ti uvijek ostati nedokučivo….

La vita e bella!

mene lupio margin call danas kojeg sam namirio I idemo dalje, u dionicu ili vjerujes ili je prodajes na najmanji trzaj cijene. Vjerovao sam da je blje dobra kupnja iznad 40 a ovim padom samo sam se ucvrstio u svom uvjerenju (naravno sad je jos bolja kupnja)LP


Odnos kupnja/prodaja 1:35

Goreg odnosa nema trenutno na burzi niti na jednoj drugoj dionici.
Svukupno kupnja 35 000 kuna.
Jao si ga vama koji vjerujete da cijena dionice ima izravne veze sa firmom i "analizirate" izvješća


Kolega znači vi očekujte daljnji pad cijene dionice na koliko otprilike?

New Report

Close