BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sta panicarite bezveze nece na 2 kn bez straha sad pametni kupuju da dionica misli dolje bilo bi malo vise potpore sa h nalozima beznrige,pogledajte kako se na magmi trude sa h nalozima

promatram oboga sa 1000 kom kad dionica padne frajer se pojavi kad dionica pocinje rasti odma se makne ve 2tj to radi


sta panicarite bezveze nece na 2 kn bez straha sad pametni kupuju da dionica misli dolje bilo bi malo vise potpore sa h nalozima beznrige,pogledajte kako se na magmi trude sa h nalozima

Pisalo se da neće niže i kada je dionica bila na preko 200 kuna,
I kada je bila na 80 kuna,pa 60 kuna itd!!!
Ovakvi postovi su apsurdni i smiješni!!!
Tržište određuje kretanje cijene,a ona ima u pravilu silazni trend ako je firma prezadužena i posluje s gubitkom.
Da li će na 30 ili 20 kuna ili niže,to će odrediti tržište sukladno poslovnim rezultatima!!!
Pozdrav

@ bisakovi

Slažem se sa Vama kolega, jer očito je da je dionica na staklenim nogama.
Zanima me jedino da li gazda blefira ili jednostavno govori istinu kada kaže da dionica ništa ne vrijedi, odnosno da vrijedi jednu kunu.
U jednom i drugom slučaju firma sa takvim gazdom neznam može li ići naprijed.

[color=blue][emo_cool] [b]PRAVI DUDEK IMA REGICU , DIONICE BELJE , I OVU DIVNU VLADU[] [emo_palacg][/b] [/color]


Koliko ja vidim ,cijena i dalje konstantno pada !!!
Gledajući cijenu ,imam dojam da dokapitalizacija (ako je uskoro bude) neće biti iznad 30 kuna!!!
Pozdrav

Za Dokap minimalna cijena je 40 kn sto je i nominala.



Koliko ja vidim ,cijena i dalje konstantno pada !!!
Gledajući cijenu ,imam dojam da dokapitalizacija (ako je uskoro bude) neće biti iznad 30 kuna!!!
Pozdrav

Za Dokap minimalna cijena je 40 kn sto je i nominala.
[/quote]
Nominala se može vrlo lako smanjiti na recimo 20 kuna,zar ne?
Samo proceduralno pitanje!!!
Nitko Gazdu ne može prisiliti da radi dokapitalizaciju na 40 kuna,zar ne?
Zašto bi dokapitalizirao po većoj cijeni ako ne mora?
Pozdrav

@bisakovi
a zasto 20 kuna ako ne mora, zasto ne 20 lipa ili jos bolje 1 lipu????????Nesto ti u formuli ” ako ne mora” bas I ne stima.LP

Bisakovi

Po koliko je dokap, daj prosvijetli nas.

Pozdrav.

Rok za iskazivanje interesa za dokap je prošao još 11.09. dakle već prije 2 i pol mjeseci…
http://www.zse.hr/default.aspx?id=52963

može biti svakako, ali jedno je sigurno, ako i kada ova dionica bude ostvarila uvjete za rast, biti će uglavnom sve kod Todorića, moguća manja zarada do toga trenutka,nije se taj nikada za dioničare borio, sjećam se da je za Vupik ponudio 33 kn prije par godina i nije ga ništa sramota voziti se vlakom slobode u Vukovar besplatno


Bisakovi

Po koliko je dokap, daj prosvijetli nas.

Pozdrav.


Po onoliko koliko Gazda odluči???
Mali dioničari i “forumaši” nemaju baš nikakvog utjecaja na to!!!!
Što manji iznos po dionici bolje za “Gazdu” jer za manje novca dobiva veći udio u društvu.
On je već izjavio koliko dionica vrijedi po njemu,zar ne?
Pozdrav

Meni Belje vrijedi duplo nego Todoriću.
Rado ću ući i u kredit za kupnju Belja po 2 kune. [emo_smijesak]

La vita e bella!

New Report

Close