BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kolega kakve to veze ima sa dionicom belje i njenim rastom kojii svi ocekujemo???????????

Koji rast očekuješ?

Pa ti si bio glavni zagovornik belja na 20 kn.

ma da aj mi nadi post na kojim sa rekao da ide na 20 sta izmilsja , kad izmisljas moras biti uvjerljiviji, znam da nisi dokupio pa te brine , nece to vise padati puno samo moze gore, nije nagovor na kupnju ni prodaju

Ajmo Belje…


kolega kakve to veze ima sa dionicom belje i njenim rastom kojii svi ocekujemo???????????
e tu je problem ..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

dionica je dosta jeftina i nema panike a sad ko hoce neka kupi ko nece netreba

Izgleda da će bit još jeftinija.Onih kji su dobili mukte dionice ima još ohoho.Kupnja je slaba vjerovatno zbog nepovjerenja prema Todoriću.Po meni nitko normalan tko je kupio dionice nebi prodao po ovoj cijeni samo oni kojima se dijeli besplatno.Ili se možda i varam ima nas svakakvih.

Koliko ja vidim ,cijena i dalje konstantno pada !!!
Gledajući cijenu ,imam dojam da dokapitalizacija (ako je uskoro bude) neće biti iznad 30 kuna!!!
Pozdrav

netko se namjerio da danas oljusti bid do koske[emo_zacudjen]



kojii svi ocekujemo???????????
e tu je problem ..
[/quote]

helou inverter, zar nisi ti uvjeravao da je ovo firmetina a moju prognozu od 2x opstruirao? [emo_namigusa]

free flow information

geenday
imas je i ti kao i svi ovdje koji pisu i to kupljenu po vecoj cijeni….

imam je I ja kupljenu po vecoj cijeni I u vecim kolicinama(doci ce sve na svoje iliti strpljen spasen)[emo_kuna][emo_plazi]

speedy gonzales ovo ni stapom ne diram!

free flow information

New Report

Close