BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

moram reci da sam dosta kupovao a I prodavao ovu dionicu medjutim nikad mi se nije desilo da stavim tisucicu na vrh bida a da me netko ne poklopi a upravo se to desava u zadnje vrijeme, jos jedna stvar koju sam primjetio je da se nitko ne postavlja iznad tisucice sa malim nalogom sto je uvijek prije bilo pravilo. Jednostavno kao da se sve zamrzlo, vrlo je malo promjena na gledalici tokom cijelog dana I slag za kraj, promet od 44o dionica?????Pa sad neka svatko izvuce zakljucak za sebe.U ovakvom odnosu snaga niti mozes uci niti izaci a da ne pomjeris cijenu za nekoliko postotaka I to sa malom lovom a sa vecom govorimo o 10-15%. Zbog svega navedenog rekao bih da ce fi biti okidac, e sad prema gore ili dolje? Po meni Mercator ce biti taj jezicac na vagi koji ce presuditi.[emo_smijeh][emo_smijesak][emo_namigusa][emo_novac][emo_palacg]

Da li rok za Q3 30.10 ili 31.10? HVALA

30.10. ali imaju obicaj objaviti nakon zatvaranja

Roger roger, znaci sutra…ajde bas da vidimo….

volio bih da vidim to IZVJESCE koje ce podici cijenu ove dionice.

Ne razumijem zašto bi rok bio 30. kad listopad ima 31 dan..i nije subota.

Ovo vas vjerojatno najvise zanima, pogotovo vas “znalce”:
-kvartalni konsolidirani gubitak preko 4o milijuna kuna

To je onako “nabrzinu”, po vašoj stručnoj analizi. Možda se i nađe netko ko će analizirati što taj gubitak uopće i znači.

P.S. Nemam BLJE, nikad ga nisam imao, ovo sam samo bacio pogled na izvješće jer me zanima radi VPIK-a koji imam, smatram “dobit/gubitak” nevažnim podatkom ako ga se uzima samo takvog bez uzimanja u obzir ostalih parametara. I ovo nije nagovor na kupnju/prodaju.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/BLJE-fin2014-3Q-NotREV-N-HR.PDF [emo_vrtimise]

Ignore: KressoM, delux

Kakva je to stavka “5. Ostali troškovi” zbog čijeg je porasta u biti cijeli gubitak i nastao? Inače, kapital je ostao na istoj razini, čak za 1 milijun veći.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

kako ovaj kvartal nismo imali za prodaju Beljetrans, imamo samo Beljetras, ma kako taj sposobni Todorić sada gubi na svim svojim perjanicama, hitno je potrebno uskakanje države sa potporama

“Ošla” lova k vragu, na kraju Q4 će biti još gore, brzo se ponovno nešto mora prodati… Upisani kapital ???

Ove godine su imali samo cca 118 milijuna kuna rashoda po osnovu kamata, ako se prebiju kreditne obveze prema Agrokoru izdavanjem novih dionica kao na Vupiku sljedeće godine bi ovdje mogla biti jako lijepa dobit.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

New Report

Close