BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bitno da je muving.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

nije mi jasno što zapravo sadrže i koga predstavljaju skrbnički računi
u prikazu top 10 največih imaoca dionica Belja.
jesam li ja Dudek ili nisam,da si neznam to protumačiti, ili ovi imaju sve nas za Dudeke.

[color=blue][emo_cool] [b]PRAVI DUDEK IMA REGICU , DIONICE BELJE , I OVU DIVNU VLADU[] [emo_palacg][/b] [/color]

danasnji promet 400 dionica????????

Jedna stvar je interesantna, ne daju ispod 38,80 kn. To je magična brojka.

ja Davao I 39 pa opet nece[emo_zacudjen]

Nije tema al…što mislite za što sad todi skuplja lovu…
Ja mislim da znam….ali da ne ispadne da navlačim neće reći…zaključite sami..
u svakom slučaju jedna firma koja ide po hitnom postupku u privatizaciju..

A BALVANA!!! :) :) :)

Savjetujem kolegama da se ne zaletavaju s kupovinom dok ne izađe izvješće, strpite se par dana do tada.

@Ambijent
nije valjda da ocekujete nesto lose kolega?

Ne zbog toga što očekujem nešto loše, nego što se cijena dionice nije odmaknula unatoč Mercatoru i zadnjem odličnom izvješću.

muljanje na djelu – zašto ne objave tko se skriva iza skrbničkih računa ?

[color=blue][emo_cool] [b]PRAVI DUDEK IMA REGICU , DIONICE BELJE , I OVU DIVNU VLADU[] [emo_palacg][/b] [/color]


Savjetujem kolegama da se ne zaletavaju s kupovinom dok ne izađe izvješće, strpite se par dana do tada.

Kad izađe, i ako je dobro onda je već kasno za kupovinu, jer kupnja eksplodira a prodaja nestane..
Tko želi zaraditi (ali možda i izgubiti) mora riskirati. Kad se rast odradi onda je kasno za kupovinu.

pozitiva2

Da, s tim da na ovim razinama, 38-39 kn, P/B=0.39, rizika gotovo da i nema, pogotovo jer je prodaja rasla strašno, a i ostvarena je dobit, što će se sad i nastaviti, po svoj prilici, nakon što je preuzet Mercator i bila je turistička sezona. Osim toga, rezultati FI-a od Q2 su apsolvirani na način da je dionica narasla na 45, a onda istrunula na 38, valjda iz čiste lijenosti. LP!

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close