BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tko je kupio dionice Konzum-a prije 2 godine i “sjedio” na njima dvije godine vrijednost mu se uvećala skoro 20 puta.Ja bi s Beljem bio zadovoljan i s 10 puta za dvije godine![smiley1]

Novac je kisik burze!


Transakcije
Cijena Količina Vrijeme
302,37 20 15:48:06
307,89 16 15:30:28
302,37 2 15:24:05
305,97 18 15:24:05
307,98 30 15:11:40

srednja cijena 306,09.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Pratim forum već neko vrijeme i moram vas pohvaliti puno ste mi pomogli. Samo tako nastavite. Uložio sam neku lovu prije 8 mjeseci u Belje i jako sam zadovoljan, nadam se daljnjem rastu i dobrom profitu.[smiley2]

Koma čovječe.

Divan je osijećaj, kada pratiš neku dionicu, informiraš se, analiziraš relevantna izvješća i činjenice i onda-zaradiš…tako i ja radim…neki pak prate razne valove,trentove…etc…volim činjenice.Evo jedne: u novom “Beljskom” pogonu suhomesnatih proizvoda “Baranjka” u b. Manastiru, radi se po EU standardima: ujutro i navečer dezinfekcija, bijele iskuhane kute…bolnica…a potražnja za kulenima, da zadovoljiti ne stignu…samo tako…

Vratimo se mi valovima [smiley2].

Iako je zaključna cijena Belja u petak bila 302.37 teško je maskirati veliki promet i prosječnu cijena od preko 306 kn. MACD i TRIX potvrđuju da je prošli tjedan započeo trend rasta, OBV pokazuje izrazitu akumulaciju a RSI tek ulazi u crveno, dakle, ono pravo tek slijedi.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

mozete vi lizat i grickat koliko hocete, ja bi osobno volio da mi pop…, al belje do kraja godine ide preko 800kunica ma koliko mi sutjeli o tome[smiley2]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Počelo žestoko na Belju:

Samo hrabro …

I love the Smell of Profits in the Morning


Samo hrabro …

Možda uskoro probijemo i tvoj trigger line na 320 [smiley1].

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Samo se ti rugaj mojoj analizi. Vidjet ćeš da sam bio u pravu.

Danas sigurno ne idemo preko 320.[smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning


Samo se ti rugaj mojoj analizi. Vidjet ćeš da sam bio u pravu. Danas sigurno ne idemo preko 320.[smiley2]

Ma ne rugam se ja tvojoj analizi. Samo što bi po njoj trebao ulaziti na +10% a to ne želim. Želim uči na dnu, a dno je bilo na 290 po TA. Danas, teško preko 320. Za koji dan vrlo vjerojatno.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Bilo je i dno na 260.

Sitno do izvješća.

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close