BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

oceli ovdje biti dokap ili nece?[emo_beztona]

Odlično za firmu i za Agrokor ali i katastrofa za male dioničare.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.


Odlično za firmu i za Agrokor ali i katastrofa za male dioničare.

Ne znam što bi trebalo biti loše za dioničare ako se optimizira financijsko stanje poduzeća?!
Posluje se dobro i nakon što se još srede obveze, ova tvrtka je u odličnoj poziciji.

Gazda određuje cijenu u dogovoru sa cerpom i fondovima, zapamtite to, mogu je sutra napucati na 80 kn a mogu je zatući i na 20 kn.

nesto nam je dionica ispala iz fokusa sa znatno smanjenim prometima odkad se poceo spominjati dokap a gazda nikako da se odluci oce ili nece I koliko. U svakom slucaju ocekujem dobro kvartalno izvjesce pa ce valjda odreagirati[emo_vrtimise]



Odlično za firmu i za Agrokor ali i katastrofa za male dioničare.

Ne znam što bi trebalo biti loše za dioničare ako se optimizira financijsko stanje poduzeća?!
Posluje se dobro i nakon što se još srede obveze, ova tvrtka je u odličnoj poziciji.

[/quote]
Nevjerovatan zaključak o dobrom poslovanju.
Ne posluje se dobro i društvo ima ogromne obaveze koje će čak i ako bude dokapitalizacije biti ogromne.
Jedan pozitivan kvartal nakon prodaje dijela poslovanja ne znači ništa.
Smatram da bi i ovu godinu Belje moglo završiti gubitkom.
Nikakvog razloga za optimizam nema!!
Pozdrav

Analitičari kakve su procjene za treći kvartal? Kolika dobit se očeekuje?

dada
prouči malo FI pa vidi od čega je bila iskazana dobit. možda ja nisam dobro vidio.

uskoro cemo vidjeti, krajem mjeseca je izvjesce za treci kvartal u kojem nije bilo prodaje biznisa pa ako bude sa plusom oznaciti ce definitivan kraj debate odakle dobit u drugom kvartalu a dotle ja svoje papirice ne prodajem[emo_palacg]

Proizvodnja hrane – sektor koji na globalnoj razini postaje biznis broj jedan

Da, uskoro ćemo vidjeti što je s tom dobiti, ali mene i dalje najviše brine netransparentnost namjera gazde i države. Kako to misle izvesti, down pa up, ili radi s ovim što imaš, država proda po najboljoj mogućoj cijeni itd. Ovisimo o drugima s nejasnim namjerama.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

http://www.belje.hr/

Berba je krenula.

Pozdrav.

New Report

Close