BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bogami danas je interesantno[emo_ooooo]

Izgleda da više nije. Pa tko ima toliko dionica? Nadam se da je prisiljen prodavati jer ako nije bit će plača.

šamaranje naveliko očito nekom većem ne paše kretanje prema gore. Vadljda smatra da može još pokupiti na nižim razinama.

Neshvatljivo je da zatrpavaju prodaju a vide da cijena raste i da kupnja raste .
To samo govori da je nase trziste spekulativno i da cekaju da poraste par kuna i odma prodaju.

http://danas.net.hr/novac/stvara-se-novi-trgovacki-div-koji-bi-mogao-opasno-zaprijetiti-todoricu
[emo_beztona]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Vlasnik Plodina je bebica za Todorića. Ništa od velike konkurencije.


http://danas.net.hr/novac/stvara-se-novi-trgovacki-div-koji-bi-mogao-opasno-zaprijetiti-todoricu
[emo_beztona]

Ne bi li ovo prije islo na temu Konzum?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Ima li kakovih novosti sa današnje skupštine?

Izgleda da polako ljudi shvaćaju da je ova firma s ovakvim rezultatima prejeftina. Ono što još većina misli je da je dobit izgenerirana prodajom biznisa. No, kad dođe izvještaj za 3Q tada će biti kasno…

Kako sam u subotu boravio u Knezevim Vinogradima navratio sam u podurume Belja. Svakako preporuka za pogledati ako prolazite tim krajem. [emo_namigusa]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Vaš link …

Jel’ to predstavnici CERP-a nisu dosli na skupstinu?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Vaš link …

Jel' to predstavnici CERP-a nisu dosli na skupstinu?

Nisu, no to je manje bitno.
Zanimljivo je da su sve odluke donesene jednoglasno, pa čak i ona o smanjenju nominale a po broju glasova se vidi da je bilo prisutno i nekoliko drugih ” većih dioničara “.

Možda je bilo neko pitanje na skupštini povodom tog smanjenja nominale, a odgovor je sve zadovoljio pa su svi glasali za-mala pretpostavka.
Inaće veći prometi i rast cijene su počeli poslije 11:00 kada je skupština vjerojatno završila, ima li da je netko bio na skupštini?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close