BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ono sto je njima jeftino za nas je jos uvijek nedostizno[emo_cool]

šta da ja kažem na ovo gore, ne razumijem ni ja pad sa 68 na 35 a poslije toliko ulaganja u Belje..

gdje se nudi ta besplatna hrana???
U Njemačkoj sve masno platim

Kao sto rekoh, fino je bilo mezit belje po 40.5 onih par dana, šteta što nije potrajalo duže onako sam samo par tisuća uspio skupiti… Skupština je ubrzo, nakon smanjenja nominalne vidjet će mo Šta toda Smjera, dokap je moguć Al ne ispod 40 i ne za više od 160 milja kn. Dividenda isto nije isključena, sve ovisi o todi.

O kojoj ti dividendi pričaš belje je nije imalo nikad niti će je imati daj se malo ohladi sa navlačenjem, jer i ovo rušenje je bilo osmišljeno a sad kao trebali bi svi po dionice belja jer navodno dolazi dividenda možda, tako da se tvoj kapital oplodi.
Trebali bi svi znati tko ubire sve plodove unutar agrokora, a na burzi pokušavaju špekulanti ubrati plod na malima.

istina je da Belje nije dividendna dionica ali komu treba dividenda kad dionica raste ovim tempom[emo_smijeh][emo_novac][emo_novac][emo_novac][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

mislim da I oni kojima nista nije jasno pocinju shvacati da vlak ubrzano napusta stanicu[emo_namigusa]

Moj komentar oko dividende odnosio se na neka buduća vremena, nakon smanjenja nominalne za to se pretpostavke ostvaruju a nisam rekao da će do toga stvarno i doći

Vlak će uskoro krenuti, ko stigne neka uskoći na njega .
Ispod 50 i nije loše ?

[color=blue][emo_cool] [b]PRAVI DUDEK IMA REGICU , DIONICE BELJE , I OVU DIVNU VLADU[] [emo_palacg][/b] [/color]

ispod 45 = zgoditak na lotu[emo_palacg]

Rad DUUDI-ja i CERP-a obavijen velom tajnosti


http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:52:0::NO:::

Ako Vupik vrijedi 85 Belje onda vrijedi bar 60

New Report

Close