BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nova opasnost [emo_ooooo] [emo_vrtimise]

Hrvatskoj prijeti poplava jeftine hrane iz uvoza

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

@ kosor
da strašno velika opasnost.
Stavite ljudi šljemove na glave hrana iz uvoza će padati sa neba i bit će gratis, a mi ćemo svi propasti a još ako udari komet u slavoniju neće više uopće biti hrane.

uvozno jeftino smece nikad ne moze biti prijetnja exkluzivnim I extra kvalitetnim proizvodima Belja.Probao sam ih sve(jer I ja kao I svi drugi zelim proci sto jeftinije) ali omjer cijene I kvalitete Belja je kod nas nenadmasiv.Uostalom naslov tako I kaze JEFTINE hrane ali ne I KVALITETNE.[emo_smijeh][emo_palacg]

Slijedece (ili 2) izvjesce je vrlo bitno, trebalo bi pokazati put kojim ce Belje, uz nedaj Boze vecih neprilika (klimatskih i drugih), do tada ce, po mom misljenju dionica oscilirati, nadam se rastu kao I svaki normalni dionicar, ali mislim da do toga nece doci tako skoro, jedino ako ne pocnu curiti informacije it.d.

em ti sveca kad god kosor prognozira propast cijena dionice skoci pet %.Prestao sam se cak I ljutiti na njega, pa on nam dodje kao neka sretna maskota.Kosor gdje si daj napisi jos nesto ako boga znas[emo_smijeh]

Da to sam i ja primjetio.
Čim on piše dionica raste, a čim prestane počme oscilirati.
Bravo za kosora.Izgleda da jedini on može dizati i spuštati cijene svojim pisanjem.
Čudno,nevjerojatno ali za sada istinito.
A kako je i sam napisao njemu nitko nemože izbrisati istinu.[emo_palacg]

Lijepo je bilo skupljati na 40,xx razinama, no sada će izgleda dignuti letvicu više. Nije ni čudno s obzirom da CERP više ne dijeli, a Belje prerasta iz crnog labuda u ljepotana…

…i još nešto…čekam one dane kad odmah na otvaranju bude blokada 🙂

Ne razumijem onaj pad sa 48-49 na 38 .

Pozitivna blokada naravno 😉

izgleda ce ovo na malom prometu do 5-.,ko je uso uso a tko nije vise srece slijedeci put[emo_palacg]

Jeftina hrana će preplaviti police to je sigurno samo koliko jeftina, ali za prosječnog građanina i 1 kn je puno jer se to nakupi kroz artikle pa 30 dana mjesečno. Svi znamo da je većina građana u banani ili nekoj blokadi svaka kuna je vrijedna. Vrijeme kad se bogati bogate, a siromašni još više osiromaše.

New Report

Close