BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nalozi na kupnji su deblji, došlo je do preokreta, samo mnogi još to ne kuže.

@kosor
Hvala ti na altruizmu i otome što se brineš da drugi zarade tj. ne izgube novce.
Nevidim drugu svrhu tvog piskaranja osim toga.
Hvala ti dragi moj prijatelju.


što radiš onda na temi?

pa rekao sam već-raskrinkavam vas, forumske navlakače i drukerčine! [emo_cool]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

@ kosor1

vrati se na Dioki, nedostaješ lacostu

inače, kako napreduje PTKM, jel pećnica zagorila ili dolaze Marsovci da je kupe?

Zbog hrane naravno.[emo_smijeh]

[b]black magic[/b]

ode 9000 komada po kunu s bid-a [emo_smijeh]

Što se tiče Belja.

Koliko se ja sjećam ova cijena je bila prije preuzimanja od Todorića za 1 kunu.

Nakon toga Todorić zadužuje Belje uzimanjem ogromnih kredita na njihove nekretnine.

Uz ova bezvezna navlaćenja na gore i na dole po meni nitko nije odgovorio na jednostavno pitanje.

Ovi veliki prihodi, koji se najavljuju, kako će utjecati na poslovanje Belja?

Tj. za koliko godina možemo očekivati otplatu kredita i poslovanje s dobiti, neopterećeno s dugovima.

Za koliko će se godina ova ulaganja u Belje početi vračati?

Lp

[b]black magic[/b]

@lula
na dioki nema više potrebe pisati, tamo sam upozoravao mjesecima što slijedi i na navlačenja lacostea i save i sad je tamo game over. U PTKM ako država ne uđe s dokapom također će stopama diokia, DDJH također.

@ceha

eto, jasan znak o kavoj jadnoj navlakuši se ovdje radi

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

@ kosor1

Ak se ovak nastavi, ti još malo ne buš imal di pisati.[emo_smijeh]

[b]black magic[/b]

@kosor1

recimo da belje pokazuje naznake mogućeg obrata dugoročnog padajućeg trenda, za potvrdu treba proći još jedno mjesec dana, barem tehnički trenutno tako izgleda (tj razvija se potencijalno dvostruko dno na tjednom grafu), ako ode iznad 44.5 vjerojatno slijedi duži period rasta.
Padom ispod 39 (za ovaj tjedan) poništio bi se ovaj odbijanac od par mjeseci i poništilo moguče dvostruko dno. Tako da je sve zapravo na vazi trenutno. Tko će biti u pravo vidimo uskoro.
Kako je i skupština u tom periodu vidjet ćemo kako će na kraju biti.

kossor1

http://www.tportal.hr/vijesti/biznis/345004/Belje-zablistalo-Zvijezda-najveca-gubitnica.html

Sada nakon Meraktora očekivam još brutalnije prihode i dobit.

Netreba očekivati neke velike prihode ni velike dobiti.
Država je u recesiji,i svi smo u recesiji.
Traži se ključ spasa, a do onda ništa, blje,blje,blje,blje.

[color=blue][emo_cool] [b]PRAVI DUDEK IMA REGICU , DIONICE BELJE , I OVU DIVNU VLADU[] [emo_palacg][/b] [/color]

kratkorocno ok,ali dionica IT za neko sutra..ovo samo prilika za dokup…

New Report

Close